1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Успіхом збірної команди з Перекосів завершився третій традиційний турнір ветеранів з футболу, присвячений пам’яті Тараса Яціва.

Старт футзалу 17 листопада

В суботу 17 листопада на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 розпочнуться змагання Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 р....

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

12 липня на честь 772-річниці села Перекоси відбувся футбольний турнір.

Нульова нічия на Київщині

Суперники по недільній грі зійшлись у "незвичних" для себе умовах - "Чайка" вперше грала вдома, тоді як для калушан звітна гра стала першою гостьовою в сезоні.

До того ж, рідна арена борщагівського клубу "Козак-Арена" наразі перебуває на завершальній стадії підготовки до Другої ліги, тож матч прийняв вишгородський стадіон "Діназ" у передмісті Києва.

Більш активно гру розпочали гості, які будь-що намагались забити швидкий м'яч. Вже на 4-ій хвилині високий пресинг від калушан приніс свої плоди - на ударну позицію вивели Владислава Танчина, та з його дальнім пострілом впорався голкіпер. "Чайка" була відверто не готова до такого повороту подій і намагалась банально збити темп дрібними фолами і не потрібними зупинками. Пристосувавшись до манери гри суперника, "Калуш" лише нарощував оберти і моменти почали виникати один за одним. Юрій Голубка, в чудовому стилі прибравши захисника, бив майже впритул, та знову голкіпер вийшов переможцем з цієї дуелі. Тактика дрібного фолу господарів спрацювала і "Чайці" вдалось відсунути гру від своїх воріт і вже несолодко довелось Роману Геричу, що впорався з ударом метрів з двадцяти у виконанні капітана "жовто-синіх". Окрім того, на 27-ій хвилині в одному із зіткнень пошкодження зазнав Богдан Денега, якого замінив Дмитро Скакун. Калушани відповіли потужним ударом з льоту від Андрія Кохмана, та знову голкіпер відвів загрозу від своїх володінь. Під кінець тайму хвилинна незконцентрованість зіграла злий жарт з гостями - Роман Герич у кращих традиціях Мануеля Ноєра залишив рамку воріт та врятував свою команду від неприємностей.

Дебют другої половині зустрічі знову залишився за гостями, які продовжували контролювати хід поєдинку. І саме калушани втратили нагоду відкрити рахунок у грі, коли Олег Матушевський під час розіграшу кутового відірвався від захисника і головою цілив під поперечку, та знову безпомилково у рамці воріт відіграв досвідчений Мусієнко. Ближче до екватора другого тайму калушани свідомо віддали ініціативу гостям, шукаючи свої моменти у контратаках. Додали гостроти попереду і "свіжі" Роман Генега та Руслан Дедух, що не раз втікали у швидкі рейди, додаючи проблем обороні "Чайки". Ближче до фінального свистка гра заспокоїлась, щоправда, це було затишшя перед бурею - фінальний штурм столичні футболісти залишили на доданий арбітром час. Протягом заключних кількох хвилин навала "Чайки" завершувалась ударами у площину воріт, та Роман Герич вдруге поспіль відстояв на "нуль".

У підсумку, поєдинок двох новачків завершився бойовою, хоч і "сухою" нічиєю - 0:0. Відзначимо, що у вишгородському матчі дебютував оборонець нашої команди Анатолій Ульянов. Анатолій гармонійно влився в оборонні схеми Василя Малика, не поступався у силовій боротьбі і заслужено отримав звання Man of the Match від авторитетного видання Sport Arena.

Наступний свій поєдинок ФК "Калуш" проведе вдома, 5 серпня. На стадіоні "Хімік" у Калуші "червоно-чорні" зіграють з тернопільською "Нивою". Матч розпочнеться о 17:00.

Чайка (Петропавлівська Борщагівка) - ФК Калуш - 0:0
28 липня. Друга ліга ПФЛ. 2 тур
с.Лютіж, стадіон "Діназ". 200 глядачів.
"Чайка": Мусієнко, Мохначук, Зіпцер, Пономаренко, Грабчак, Помазан (Корольков, 59), Цурупін, Доу (Сухенко, 64), Мірошников, Грішин (Тименко, 59), Яцюченко (Баранович, 69). Запасні: Шкарбан, Сухецький, Савійсько. Головний тренер: Олексій Поздняков.
ФК "Калуш": Герич, Ульянов, Матушевський, Олевич, Кохман (Мись, 90+4), Заваляк, Кучеров, Денега (Скакун, 27), Танчин (Генега, 75), Ілюк (Гончар, 86), Голубка (Дедух, 50). Запасні: Кузів Б, Іванченко. Головний тренер: Василь Малик.

Олег - 16/11/2018 - 18:21

Вже завтра старт. Не поганий цей сайт. Є можливість спілкуватися у чаті. Пишіть результати хто знає. Бажаю всім цікавої гри. :P

Лебухорський Павло - 08/11/2018 - 13:53

Просто молодці

admin - 31/10/2018 - 15:09

taras_pr - 30/10/2018 - 10:43

Andriii, потрібно звертатися до керівництва змагань. Ось контакті номера: +380663792565, +380982512511

Andriii - 29/10/2018 - 16:28