1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Успіхом збірної команди з Перекосів завершився третій традиційний турнір ветеранів з футболу, присвячений пам’яті Тараса Яціва.

Старт футзалу 17 листопада

В суботу 17 листопада на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 розпочнуться змагання Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 р....

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

12 липня на честь 772-річниці села Перекоси відбувся футбольний турнір.

Стартували з перемоги

Сьогодні вдома «Калуш» стартував у чемпіонаті України з футболу серед команд другої ліги.

Нині у другій лізі виступає 20 команд, що поділені на дві групи за територіальним принципом. «Калуш» виступає у групі «А». Згідно жеребкування у першому турі випало грати з добре знайомою командою по чемпіонату України серед аматорів - «Минай» із Закарпатської області.
Для обох команд цей тиждень є складним. І цей матч мав бути не простим, адже обидва колективи виступали у Кубку України на першому етапі - вдало стартували у розіграші, але затратили максимум сил, здолавши своїх суперників після 120 хвилин гри у серії післяматчевих пенальті. То ж чи можна було сьогодні очікувати на високі швидкості? На перший план мали виходити морально-вольові якості футболістів.
Забігаючи наперед, відзначимо, що стартові хвилини зустрічі визначили її долю. Після довгої передачі Танчина вивели на побачення з голкіпером гостей і Владислав свою можливість втілив у забитий м’яч - 1:0. Зазначимо, що таку суперпередачу виконав новобранець команди Валерій Кучеров, який має досвід виступу на рівні УПЛ. Не встигла хвилинна стрілка годинника зробити три оберти, як Валерій так гарно подякував за перехід до калуської команди.
На 10-ій хвилині матчу гості створили перший напівнебезпечний момент - Василь Пиняшко з флангу прострілював вздовж воріт господарів, але його задум розгадав голкіпер господарів Роман Герич. Небезпечна подача з кутової позначки на 18-ій хвилині завершилася виграною позицію захисником «Калуша» у власній воротарській і голкіпер спокійно забрав м’яч. А через хвилину півзахисник господарів ледь не обікрав останнього захисника гостей - обійшлося для «Миная».
Певний час тривала гра без небезпечних моментів. І ось на 34-ій хвилині Владислав Микуляк виконав шикарну передачу на Роберта Гегедоша, який пробив під перекладину воріт господарів - голкіпер «Калуша Роман Герич у неймовірному стрибку перевів м'яч на кутовий. Через 5 хвилин Роман Герич надійно зіграв, коли пробивав по його воротах Владислав Микуляк. А наприкінці тайму господарі могли подвоїти рахунок на табло, але Юрій Голубка не скористався передачею з лівого флангу - він у падінні головою не сильно пробив у руки голкіпера суперника. А у компенсовані хвилини тайму гості мали зрівнювати рахунок, але після удару Анатолія Нурієва з гострого кута футбольна фортуна була на боці «Калуша» - м’яч пролетів у кількох сантиметрів від стійки їх воріт. То ж на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.
У другому таймі матчу тренерський штаб господарів вирішив освіжити гру своєї команди замінами, стараючись тримати високий темп. Після 20 хвилин тишини команди порадували небезпечними епізодами. Спочатку Василь Пиняшко, обігравши двох захисників у штрафному майданчику господарів, під кутом вийшов один на один з голкіпером «Калуша» Романом Геричем, не зміг його переграти - Роман вчасно скоротив відстань до гравця гостей. А через хвилину на ударній позиції був Владислав Танчин, але пробив вище воріт «Миная».
На 78-ій хвилину матчу Ярослав Матвіїв, який щойно з’явився на футбольному полі, вийшовши на заміну, виконував штрафний удар - пробив у нижній ближній кут воріт - голкіпер гостей з труднощами зафіксував м’яч. Наприкінці матчу небезпечно по воротах господарів пробивав Анатолій Нурієв - м’яч пролетів вище воріт. У компенсовані хвилини матчу Руслан Дедух міг вийти один на один з голкіпером «Миная», але цього завадив самовідданий підкат досвідченого центрального захисника гостей Олега Допілки. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь «Калуша».
Наступний матч у другій лізі «Калуш» проведе на виїзді – 28 липня на Київщині команда протистоятиме «Чайці», яка сьогодні у Чернівцях з рахунком 3:0 розгромила місцеву «Буковину». А 4 серпня «Калуш» вдома прийме тернопільську «Ниву».

«Калуш» - «Минай» - 1:0 (1:0) (Танчин, 3)
«Калуш»: Герич, Матушевський, Олевич, Заваляк, Мись, Кучеров, Денега (Матвіїв, 78), Кохман (Ілюк, 90+2), Скакун (Дедух, 46), Танчин (Гончар, 90), Голубка (Драган, 52)
«Минай»: Сидоренко, Допілка, Минайленко, Беца, Стасюк, Микуляк, Шпак (Кополовець, 63), Лобода (Гавриленко,66), Пиняшко, Нурієв, Гегедош.
Попередження: Голубка, 45+2 - Минайленко, 49.

Результати інших матчів 1-го туру групи «А» другої ліги:
«Полісся» (Житомир) - Черкащина-Академія» (Білозір’я, Черкаська область) - 0:0
«Нива» (Вінниця) - «Нива» (Тернопіль) - 1:1 (0:1) (Шестаков, 82 - Пікуль, 42 (пен))
«Буковина» (Чернівці) - «Чайка» (Борщагівка Петропавлівська, Київська область) - 0:3 (0:1) (Мірошніков, 20; Корольков, 78; Січкарук, 90+3)
«Верес» (Рівне) - «Поділля» (Хмельницький) - 0:1 (0:0) (Якубов, 55)

Олег - 16/11/2018 - 18:21

Вже завтра старт. Не поганий цей сайт. Є можливість спілкуватися у чаті. Пишіть результати хто знає. Бажаю всім цікавої гри. :P

Лебухорський Павло - 08/11/2018 - 13:53

Просто молодці

admin - 31/10/2018 - 15:09

taras_pr - 30/10/2018 - 10:43

Andriii, потрібно звертатися до керівництва змагань. Ось контакті номера: +380663792565, +380982512511

Andriii - 29/10/2018 - 16:28