1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Успіхом збірної команди з Перекосів завершився третій традиційний турнір ветеранів з футболу, присвячений пам’яті Тараса Яціва.

Старт футзалу 17 листопада

В суботу 17 листопада на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 розпочнуться змагання Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 р....

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

12 липня на честь 772-річниці села Перекоси відбувся футбольний турнір.

«Калуш» вийшов до наступного етапу Кубка України

У Калуші відбувся один з матчів 1/64 фіналу Кубка України з футболу сезону 2018/2019 років.

У гості до місцевої команди завітала чернівецька «Буковина». Місцеві шанувальники спорту засумували за професійним футболом, адже лише цього літа у Калуші відродилася професійна футбольна команда. То ж не дивно, що на стадіоні завітала чимало вболівальників.
Своїх вболівальників футболісти «Калуша» старалися порадувати хорошим футболом. Перша половина зустрічі принесла негативні емоції вболівальникам «Калуша». На двадцятій хвилині матчу гравець гостей Андрій Понєдєльнік відкрив рахунок на табло стадіону «Хімік». Це сталося після цікавого розіграшу подачі з кутової позначки - послідував удар з гострого кута воріт і першим на добиванні був Андрій Понєдєльнік.
Також перша 45-тихвилинка запам’яталася чималою кількістю зіткнень футболістів; у кількох випадках вони отримували медичну допомогу.
На другий тайм матчу господарі вийшли з чималим бажанням якомога швидше зрівняти рахунок та переломити хід поєдинку. І на 47-ій хвилині матчу мали шанс відновити рівновагу в матчі, але під час добивання Ярослав Матвіїв пробив трішки вище пустих воріт «Буковина» - господарі втратили стовідсоткову можливість.
А на 64-ій хвилині господарі заробили право на виконання пенальті (під контр випаду захисник гостей порушив правила проти гравця «Калуша») - ударом з «точки» Юрій Голубка впевнено розвів голкіпера та м’яч по різним кутам воріт - 1:1. Окрилені успіхом господарі пішли в атаку, але прохід по лівому флангу завершився нічим. Гості постаралися відсунути гру від власних воріт. Їм це вдалося, але господарі при першій-ліпшій можливості старалися проводити контратаки.
На 82-ій хвилині матчу гості отримали право на виконання потенційно небезпечного штрафного удару - Денис Ткаченко пробив вище воріт. Вже за мить господарі провели контратаку, яку захисники «Буковини» зупинили у межах правил у власному штрафному майданчику. А через дві хвилини Танчин пробив трішки вище воріт «Буковини». Основного часу зустрічі не вистачило для визначення переможця цієї кубкової дуелі.
У першому додатковому таймі матчу гості мали можливість знову вийти вперед - з ударом з тридцяти метрів ледь впорався голкіпер «Калуша Роман Герич, але відбив мяч перед собою - Роман самовіддано виграв дуель у нападника суперника, що намагався добити м’яч у ворота господарів.
Другий овертайм пройшов за переваги гостей. На 116-ій хвилині матчу голкіпер господарів Роман Герич врятував свою команду, парирувавши удар з гострого кута.
Переможець дуелі визначився в серії післяматчевих пенальті. Вже перший удар гравця гостей Ладіка Малконяна парирував голкіпер господарів Роман Герич. Натомість голкіпер «Буковини» Богдан Степаненко відбив удар Андрія Драгана. Вирішальний пенальті від Дениса ткаченка парирував Роман Герич і «Калуш» вийшов до наступного етапу розіграшу Кубка України.
22 липня «Калуш» у другій лізі проведе перший матч у цьому сезоні. Вдома калушани приймуть ФК «Минай» із Закарпатської області. Початок матчу о 17.00.

ФК «Калуш» - «Буковина» (Чернівці) - 1:1 (0:1) (по пен. 4:3) (Голубка, 66 (пен) - Понєдєльнік, 20)
ФК «Калуш»: Герич, Олейник, Кохман, Матвіїв (Драган, 67), Дедух (Танчин, 62), Гончар (Мись, 110), Заваляк, Скакун, Іллюк, Матушевський, Голубка (Денега, 72)
«Буковина»: Степаненко, Віксич, Павлюк, Понєдєльнік, Заїченко, Малконян, Кузів Р. (Жумига, 85; Раулюк, 120), Батрак, Мусікевич (Луцик, 61), Ткаченко, Кузів В.

Олег - 16/11/2018 - 18:21

Вже завтра старт. Не поганий цей сайт. Є можливість спілкуватися у чаті. Пишіть результати хто знає. Бажаю всім цікавої гри. :P

Лебухорський Павло - 08/11/2018 - 13:53

Просто молодці

admin - 31/10/2018 - 15:09

taras_pr - 30/10/2018 - 10:43

Andriii, потрібно звертатися до керівництва змагань. Ось контакті номера: +380663792565, +380982512511

Andriii - 29/10/2018 - 16:28