Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Складні перемоги

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Успіхом збірної команди з Перекосів завершився третій традиційний турнір ветеранів з футболу, присвячений пам’яті Тараса Яціва.

Старт футзалу 17 листопада

Старт футзалу 17 листопада

В суботу 17 листопада на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 розпочнуться змагання Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 р....

Друга перемога

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

12 липня на честь 772-річниці села Перекоси відбувся футбольний турнір.  

  • Складні перемоги

    Складні перемоги

    Вівторок, 20 листопада 2018, 22:18
  • Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

    Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

    Середа, 24 жовтня 2018, 22:29
  • Старт футзалу 17 листопада

    Старт футзалу 17 листопада

    Вівторок, 23 жовтня 2018, 15:06
  • Друга перемога

    Друга перемога

    Понеділок, 13 серпня 2018, 22:58
  • Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

    Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

    П'ятниця, 13 липня 2018, 17:00

П’яте місце на районному турнірі з футзалу

ФК «Перекоси» брав участь у Відкритому чемпіонаті м. Калуш з футзалу сезону 2017/2018 років. Команда грала у другій лізі.

За підсумками 26-ти зіграних турів «Перекоси» посіли п’яте місце, здобувши 44 очки. Кращим бомбардиром команди став Іван Побігун, який забив 28 м’ячів з 88-ми командних.
Пропонуємо вашій увазі календар матчів та турнірну таблицю другої ліги Відкритого чемпіонату м. Калуш з футзалу сезону 2017/2018 років.

 

КАЛЕНДАР ІГОР СЕЗОНУ 2017-2018 (2 ЛІГА)

Перше коло
11 листопада (cубота)
1 тур
 
ФК «Довгий Войнилів»
9:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
2:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Загір'я» (Калуш)
3:3
«Будівельник-2» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
4:1
«Сармат» (Тужилів)
«Хвиля» (Середній Бабин)
0:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
12 листопада (неділя)
2 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:17
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
0:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
2:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
0:5
ФК «Загір'я» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Довгий Войнилів»
1:3
«Чайка» (Перевозець)
18-19 листопада (cубота-неділя)
3 тур
 
«Чайка» (Перевозець)
3:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
7:1
ФК «Довгий Войнилів»
ФК «Загір'я» (Калуш)
3:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Хвиля» (Середній Бабин)
6:2
«Будівельник-2» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:2
«Сармат» (Тужилів)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
25 листопада (cубота)
4 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
3:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Сармат» (Тужилів)
7:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:2
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
2:6
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
2:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
26 листопада (неділя)
5 тур
 
«Штурм» (Сівка-Калуська)
3:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Загір'я» (Калуш)
6:1
«Чайка» (Перевозець)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
9:1
ФК «Довгий Войнилів»
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:3
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:6
«Сармат» (Тужилів)
2 грудня (cубота)
6 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
-:+
«Сармат» (Тужилів)
«Будівельник-2» (Калуш)
4:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:4
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
3:6
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Чайка» (Перевозець)
3:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:5
ФК «Загір'я» (Калуш)
3 грудня (неділя)
7 тур
 
ФК «Загір'я» (Калуш)
4:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:2
«Чайка» (Перевозець)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
9:0
ФК «Довгий Войнилів»
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
1:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
5:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Сармат» (Тужилів)
5:3
«Будівельник-2» (Калуш)
10 грудня (неділя)
8 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:3
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2:3
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Довгий Войнилів»
1:2
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
0:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:0
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Загір'я» (Калуш)
0:1
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
16 грудня (cубота)
9 тур
 
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:5
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:3
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
7:2
ФК «Довгий Войнилів»
«Сармат» (Тужилів)
4:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
0:2
ФК «Гуменів» (Гуменів)
23 грудня (cубота)
10 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
3:3
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
1:8
«Сармат» (Тужилів)
«Чайка» (Перевозець)
4:4
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
24 грудня (неділя)
   
ФК «Загір'я» (Калуш)
2:0
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
+:-
«Хвиля» (Середній Бабин)
30 грудня (cубота)
11 тур
 
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
3:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
1:3
ФК «Загір'я» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
6:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Сармат» (Тужилів)
4:6
«Чайка» (Перевозець)
«Будівельник-2» (Калуш)
4:1
ФК «Довгий Войнилів»
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
13 січня (субота)
12 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
0:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Чайка» (Перевозець)
7:2
«Будівельник-2» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
1:1
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Загір'я» (Калуш)
2:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
5:1
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
0:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
14 січня (неділя)
13 тур
 
«Леосіті Інвест» (Калуш)
6:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
4:2
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
2:3
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
2:2
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
2:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2:2
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
4:6
ФК «Довгий Войнилів»
Друге коло
21 січня (неділя)
14 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
5:4
ФК «Довгий Войнилів»
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:2
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:7
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Будівельник-2» (Калуш)
1:4
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
0:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:1
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
27 січня (субота)
15 тур
 
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
0:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
7:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:5
«Сармат» (Тужилів)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:1
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Загір'я» (Калуш)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
6:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
2:3
ФК «Довгий Войнилів»
28 січня (неділя)
16 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
8:4
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Довгий Войнилів»
0:3
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:6
ФК «Загір'я» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
4:1
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Сармат» (Тужилів)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
4:5
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
3 лютого (субота)
17 тур
 
ФК «Перекоси» (Перекоси)
-:+
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
-:+
«Сармат» (Тужилів)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
2:0
«Будівельник-2» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
1:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:2
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
ФК «Загір'я» (Калуш)
1:0
ФК «Довгий Войнилів»
«Штурм» (Сівка-Калуська)
4:2
«Чайка» (Перевозець)
4 лютого (неділя)
18 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:0
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Чайка» (Перевозець)
-:+
ФК «Загір'я» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
4:5
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:4
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
3:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
2:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
10 лютого (субота)
19 тур
 
«Сармат» (Тужилів)
5:2
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
3:2
«Будівельник-2» (Калуш)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:5
ФК «Гуменів» (Гуменів)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
0:1
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:1
ФК «Довгий Войнилів»
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:0
«Чайка» (Перевозець)
ФК «Загір'я» (Калуш)
4:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
11 лютого (неділя)
20 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:6
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
2:6
«Хвиля» (Середній Бабин)
ФК «Довгий Войнилів»
4:3
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
1:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Будівельник-2» (Калуш)
5:2
«Сармат» (Тужилів)
18 лютого (неділя)
21 тур
 
«Будівельник-2» (Калуш)
1:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
1:0
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
4:0
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
2:8
ФК «Довгий Войнилів»
«Леосіті Інвест» (Калуш)
4:0
«Чайка» (Перевозець)
«Хвиля» (Середній Бабин)
2:2
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
0:3
ФК «Загір'я» (Калуш)
25 лютого (неділя)
22 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
0:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
ФК «Загір'я» (Калуш)
1:2
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
3:4
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
ФК «Довгий Войнилів»
3:7
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
1:6
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
2:2
«Будівельник-2» (Калуш)
3 березня (субота)
23 тур
 
ФК «Гуменів» (Гуменів)
5:0
«Дністер-плюс» (Калуш)
«Будівельник-2» (Калуш)
6:3
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
«Сармат» (Тужилів)
7:4
ФК «Довгий Войнилів»
ФК «Перекоси» (Перекоси)
11:2
«Чайка» (Перевозець)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
0:4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
1:7
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
3:2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
4 березня (неділя)
24 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
1:2
«Хвиля» (Середній Бабин)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
ФК «Загір'я» (Калуш)
6:0
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
0:3
ФК «Перекоси» (Перекоси)
«Чайка» (Перевозець)
2:5
«Сармат» (Тужилів)
ФК «Довгий Войнилів»
2:1
«Будівельник-2» (Калуш)
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
2:1
ФК «Гуменів» (Гуменів)
10 березня (субота)
25 тур
 
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
0:1
«Дністер-плюс» (Калуш)
ФК «Гуменів» (Гуменів)
3:2
ФК «Довгий Войнилів»
«Будівельник-2» (Калуш)
5:4
«Чайка» (Перевозець)
«Сармат» (Тужилів)
2:0
«Штурм» (Сівка-Калуська)
ФК «Перекоси» (Перекоси)
1:6
ФК «Загір'я» (Калуш)
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
1:4
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
«Леосіті Інвест» (Калуш)
1:5
«Хвиля» (Середній Бабин)
11 березня (неділя)
26 тур
 
«Дністер-плюс» (Калуш)
2:1
«Леосіті Інвест» (Калуш)
«Хвиля» (Середній Бабин)
6:1
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
3:1
ФК «Перекоси» (Перекоси)
ФК «Загір'я» (Калуш)
5:1
«Сармат» (Тужилів)
«Штурм» (Сівка-Калуська)
8:3
«Будівельник-2» (Калуш)
«Чайка» (Перевозець)
4:3
ФК «Гуменів» (Гуменів)
ФК «Довгий Войнилів»
2:8
ФК «Калуш-U17» (Калуш)

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ 2-Ї ЛІГИ

М
Команди
І
В
Н
П
М'ячі
О
1
ФК «Загір'я» (Калуш)
26
21
2
3
97-31
65
2
«Оболонь-Підгірки» (Калуш)
26
18
3
5
76-38
57
3
«Сармат» (Тужилів)
26
18
3
5
83-52
57
4
«Штурм» (Сівка-Калуська)
26
16
3
7
84-44
51
5
ФК «Перекоси» (Перекоси)
26
14
2
10
88-66
44
6
«Леосіті Інвест» (Калуш)
26
13
4
9
66-42
43
7
«Хвиля» (Середній Бабин)
26
12
2
12
63-63
38
8
«Будівельник-2» (Калуш)
26
10
4
12
66-75
34
9
«Чайка» (Перевозець)
26
8
3
15
65-92
27
10
ФК «Калуш-U17» (Калуш)
26
7
4
15
49-76
25
11
«Дністер-плюс» (Калуш)
26
7
3
16
38-88
24
12
ФК «Гуменів» (Гуменів)
26
5
8
13
49-63
23
13
«Таркетт-Вінісін» (Калуш)
26
6
1
19
53-92
19
14
ФК «Довгий Войнилів» (Довгий Войнилів)
26
6
0
20
65-120
18

Наступний матч

Попередній матч

Чат

УКК - 24/11/2018 - 18:57

програли - 2:4

Олег1 - 24/11/2018 - 17:27

Як зіграли?

Олег - 16/11/2018 - 18:21

Вже завтра старт. Не поганий цей сайт. Є можливість спілкуватися у чаті. Пишіть результати хто знає. Бажаю всім цікавої гри. :P

Лебухорський Павло - 08/11/2018 - 13:53

Просто молодці

admin - 31/10/2018 - 15:09

Оперативно про матч "Калуш" - СК "Дніпро-1" на нашому сайті http://fcperekosy.if.ua/index.php/com-m/fk/65-65

taras_pr - 30/10/2018 - 10:43

Andriii, потрібно звертатися до керівництва змагань. Ось контакті номера: +380663792565, +380982512511

Andriii - 29/10/2018 - 16:28

А який внесок щоб участвувати

taras_pr - 29/10/2018 - 15:31

Andriii,вік учасників - від 16 і старші

Andriii - 29/10/2018 - 15:27

Від скільки років можна заявлятися на футзал

Legea - 28/10/2018 - 07:28

Друзі скоро новий сезон, підготуйтесь завчасно, якісне спортивне екіпірування запорука вашого успіху ;) підписуйтесь на Legea, ссилка нижче в друзях сайту

:):(:DxD:p:P;):S:@:Olol

ФК "Перекоси" у Facebook

Друзі сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon