1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Наш суперник: ФК «Юність» (Верхня)

25 серпня в  матчі 3-го туру чемпіонату Калуського району наша команда вдома зіграє з чемпіоном минулого сезону ФК «Юність» (Верхня).

Розгром

Розгром

Чемпіонат Калуського району 19/20, 2 тур, матч ФК "Юність" Верхня - ФК Збора

Регламент змагань 2019-2020

Регламент Чемпіонату, першості та розіграшу Кубку Калуського району з футболу сезону 2019-2020 років

Райони: підсумки змагань 2018/19

В районах нашого краю добігли свого завершення місцеві чемпіонати. Давайте поглянемо хто став чемпіоном та призерами.

10 турів позаду: статистика

Статистика матчів ФК «Перекоси» у перших 10-ти турах Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років та індивідуальні показники гравців за їх підсумками.

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

(0:2).
Голи: Микуляк’9, Лесів’21, Ковальчук’70.
Судді: Золотняк Петро – Барко В., Морис В.
Склад ФК «Юність»: Макогон – Канюк, Гребинський, Загірняк (Свирид Ігор’86), Гладковський (Мотуз’71) – Руснак, Пришляк (Кульчак’46), Данилюк (Сисак’64), Герин, Долотко – Семенів.

18 серпня у рамках другого туру районного чемпіонату Верхня приймала одного з найпринциповіших суперників – сусідів зі Збори. Дербі викликало чималий ажіотаж у вболівальників. Окрім територіального сусідства, обидві команди значно підсилили склади та серйозно заявляли претензії на чемпіонство у новому сезоні. Як показав підсумок гри, гості справді зараз є грізною силою на Калущині.
Матч розпочався з атак верхнянців. Вже на перших хвилинах Герин прострілив з флангу, а Долотко з доволі вигідної позиції пробив вище воріт. За кілька хвилин Збора заробила право на штрафний удар і після навісу у штрафну площину Микуляк вистрибнув вище всіх та влучив у дальній кут воріт. Господарі спробували відновити рівновагу, та раз по раз натикалися на контратаки. На 21-й хвилині після прострілу справа Лесів впритул розстріляв Макогона – 0:2.
В другому таймі «Юність» намагалася контролювати гру, та у них мало що виходило. У одній з чергових атак на 70-ій хвилині зборяни забили втретє, чим фактично поставили крапку у матчі. Чудова гра і цілком заслужена перемога ФК «Збора», яку сміливо можна називати головним претендентом на чемпіонство у сезоні 2019-2020. Верхні ж треба серйозно попрацювати над помилками, якщо команда хоче на щось

фанат Верхні - 25/06/2019 - 13:31

У Семеніва-14 голів, у Кульчака-11 голів.

Фанат Верхні - 18/06/2019 - 10:50

Кращі бомбардири у Верхні станом на 17.06.2019: Семенів Володимир-14 Притуляк Андрій-11 Кульчак Володимир-11.

taras_pr - 21/05/2019 - 19:17

Дякую, фанат, виправив

фанат - 21/05/2019 - 09:13

Попередній матч був у неділю проти тужилова, а не підгірок

admin - 03/04/2019 - 00:41

Оновлення на нашому сайті проведу у четвер.

7 квітня стартує чемпіонат району. Перекоси на виїзді грають зі Зборою. Календар змагань буде уведено в четвер.

77223 - 19/06/2018 - 20:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 23:27

То може тут поспілкуємося ;)

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 19:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 15:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 14:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 15:58