Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

10 турів позаду: статистика

10 турів позаду: статистика

Статистика матчів ФК «Перекоси» у перших 10-ти турах Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років та індивідуальні показники гравців за їх підсумками.

Складні перемоги

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Успіхом збірної команди з Перекосів завершився третій традиційний турнір ветеранів з футболу, присвячений пам’яті Тараса Яціва.

Старт футзалу 17 листопада

Старт футзалу 17 листопада

В суботу 17 листопада на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 розпочнуться змагання Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 р....

Друга перемога

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

  • 10 турів позаду: статистика

    10 турів позаду: статистика

    П'ятниця, 28 грудня 2018, 08:04
  • Складні перемоги

    Складні перемоги

    Вівторок, 20 листопада 2018, 22:18
  • Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

    Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

    Середа, 24 жовтня 2018, 22:29
  • Старт футзалу 17 листопада

    Старт футзалу 17 листопада

    Вівторок, 23 жовтня 2018, 15:06
  • Друга перемога

    Друга перемога

    Понеділок, 13 серпня 2018, 22:58

Розклад матчів на вихідні

29-30 грудня відбудуться мматчі чергових турів ліг Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років, а 31 грудня - матчі Кубка.

 

Субота, 29 грудня

ТРЕТЯ ЛІГА
09.00. «Орандж» – «Галсільліс» (Пихней І., Климишин М., Савка С.)
09.35. «Завод-Техмаш» – «Котятич» (Савка С., Климишин М., Пихней І.)
10.10. ФК «Войнилів» – ФК «Довжка-Бринь» (Пихней І., Климишин М., Савка С.)
10.45. ФК «Довгий Войнилів» – ФК «Негівці» (Савка С., Климишин М., Пихней І.)

ДРУГА ЛІГА
11.30. «Хвиля» – «Оболонь-Підгірки» (Пихней І., Савка С., Климишин М.)
12.05. «Будівельник-2» – «Леосіті Інвест» (Римарчук Л., Золотняк П., Микитин П.)
12.40. «Чайка» – ФК «Перекоси» (Микитин П., Золотняк П., Римарчук Л.)
13.15. ФК «Калуш-U17» – «Штурм» (Микитин П., Римарчук Л., Золотняк П.)
13.50. «Дністер-плюс» – «Говерла» (Римарчук Л., Золотняк П., Микитин П.)
14.25. ФК «Гуменів» – «Євробуд» (Микитин П., Гузоватий І., Золотняк П.)
15.00. «Рятувальник ДПРЧ-24» – «Підгора» (Добрянський Я., Гузоватий І., Гузоватий В.)

ПЕРША ЛІГА
15.40. ФК «Верхня» – «Будівельник» (Гузоватий І., Гузоватий В., Добрянський Я.)
16.20. ФК «Підгірки» – ФК «Брошнів» (Добрянський Я., Гузоватий В., Гузоватий І.)
17.00. «Роланд» – «Сокіл» (Добрянський Я., Гузоватий В., Гузоватий І.)

Заміна ігрової форми: «0000», «0000»

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ГРАВЦІ:

1. Гладенький Роман (РДЮСШ)
2.
3.

 

Неділя, 30 грудня

ТРЕТЯ ЛІГА
10.00. ФК «Студінка» – РДЮСШ (Пихней І., Савка С., Римарчук Л.)
10.35. «Ювентус» – ФК «Гуменів-2» (Римарчук Л., Савка С., Пихней І.)
11.10. «Карпати» – ФК «Калуш-U16» (Римарчук Л., Пихней І., Савка С.)
11.45. ФК «Завадка» – ФК «Підгірки-2» (Пихней І., Савка С., Римарчук Л.)

ДРУГА ЛІГА
12.30. «Оболонь-Підгірки» – «Підгора» (Римарчук Л., Савка С., Климишин М.)
13.05. «Євробуд» – «Рятувальник ДПРЧ-24» (Вангела О., Климишин М., Золотняк П.)
13.40. «Говерла» – ФК «Гуменів» (Золотняк П., Климишин М., Вангела О.)
14.15. «Штурм» – «Дністер-плюс» (Вангела О., Золотняк П., Климишин М.)
14.50. ФК «Перекоси» – ФК «Калуш-U17» (Вангела О., Климишин М., Золотняк П.)
15.25. «Леосіті Інвест» – «Чайка» (Микитин П., Вангела О., Гузоватий І.)
16.00. «Хвиля» – «Будівельник-2» (Гузоватий В., Гузоватий І., Микитин П.)

ПЕРША ЛІГА
16.50. «Роланд» – ФК «Верхня» (Гузоватий В., Микитин П., Гузоватий І.)
17.30. ФК «Підгірки» – «Сокіл» (Микитин П., Гузоватий І., Гузоватий В.)
18.10. «Будівельник» – ФК «Брошнів» (Гузоватий В., Гузоватий І., Микитин П.)

Заміна ігрової форми: «0000», «0000»

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ГРАВЦІ:

1. Гладенький Роман (РДЮСШ)
2.
3.


Понеділок, 31 грудня

КУБОК
09.00. «Говерла» – ФК «Гуменів» (Пихней І., Вангела О., Добрянський Я.)
09.35. «Хвиля» – «Євробуд» (Добрянський Я., Вангела О., Пихней І.)
10.10. «Галсільліс» – «Леосіті Інвест» (Добрянський Я., Пихней І., Вангела О.)
10.45. «Рятувальник ДПРЧ-24» – «Штурм» (Добрянський Я., Вангела О., Пихней І.)
11.20. ФК «Негівці» – «Чайка» (Пихней І., Климишин М., Золотняк П.)
11.55. ФК «Підгірки-2» – РДЮСШ (Золотняк П., Савка С., Климишин М.)
12.30. ФК «Довжка-Бринь» – «Дністер-плюс» (Савка С., Климишин М., Золотняк П.)
13.05. «Будівельник-2» – ФК «Калуш-U17» (Золотняк П., Климишин М., Савка С.)
13.40. ФК «Студінка» – «Підгора» (Золотняк П., Савка С., Климишин М.)

ФК «Перекоси» та «Завод-Техмаш» зіграють між собою 6-го січня.

Заміна ігрової форми: «Євробуд»

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ГРАВЦІ:

1. Гладенький Роман (РДЮСШ)
2.
3.

Попередній матч

Турнірні таблиці

Чат

77223 - 19/06/2018 - 19:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

То може тут поспілкуємося ;)

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 18:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 14:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 13:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 14:58

Ми в неділю граємо о 13.00

ФК - 30/04/2018 - 21:00

Вітаємо на сайті ФК Перекоси!

:):(:DxD:p:P;):S:@:Olol

ФК "Перекоси" у Facebook

Друзі сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon