Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

10 турів позаду: статистика

10 турів позаду: статистика

Статистика матчів ФК «Перекоси» у перших 10-ти турах Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років та індивідуальні показники гравців за їх підсумками.

Складні перемоги

Складні перемоги

У минулі вихідні також відбулися два перші тури Другої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

Успіхом збірної команди з Перекосів завершився третій традиційний турнір ветеранів з футболу, присвячений пам’яті Тараса Яціва.

Старт футзалу 17 листопада

Старт футзалу 17 листопада

В суботу 17 листопада на базі спортивного комплексу ДЮСШ «Сокіл» по вул. Литвина, 2 розпочнуться змагання Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу серед аматорських команд сезону 2018/2019 р....

Друга перемога

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

  • 10 турів позаду: статистика

    10 турів позаду: статистика

    П'ятниця, 28 грудня 2018, 08:04
  • Складні перемоги

    Складні перемоги

    Вівторок, 20 листопада 2018, 22:18
  • Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

    Перемогли на турнірі пам'яті Тараса Яціва

    Середа, 24 жовтня 2018, 22:29
  • Старт футзалу 17 листопада

    Старт футзалу 17 листопада

    Вівторок, 23 жовтня 2018, 15:06
  • Друга перемога

    Друга перемога

    Понеділок, 13 серпня 2018, 22:58

Розклад наступних двох турів

8-9 грудня відбудуться матчі 7-8 турів Першої і Другої ліг, а також 4-5 турів Третьої ліги Відкритого чемпіонату міста Калуша з футзалу сезону 2018/2019 років.

 

Субота, 8 грудня

ТРЕТЯ ЛІГА
9.00. ФК «Войнилів» – «Завод-Техмаш» (Гузоватий В., Вангела О., Пихней І.)
9.35. ФК «Довгий Войнилів» – «Орандж» (Пихней І., Вангела О., Гузоватий В.)
10.10. ФК «Студінка» – «Галсільліс» (Гузоватий В., Пихней І., Вангела О.)
10.45. «Ювентус» – «Котятич» (Гузоватий В., Вангела О., Пихней І.)
11.20. «Карпати» – ФК «Довжка-Бринь» (Пихней І., Микитин П., Гузоватий В.)
11.55. ФК «Підгірки-2» – ФК «Негівці» (Савка С., Климишин М., Вангела О.)
12.30. ФК «Калуш-U16» – РДЮСШ (Золотняк П., Микитин П., Климишин М.)
13.05. ФК «Завадка» – ФК «Гуменів-2» (Савка С., Климишин М., Микитин П.)

ДРУГА ЛІГА
13.50. ФК «Перекоси» – «Оболонь-Підгірки» (Золотняк П., Савка С., Климишин М.)
14.25. «Леосіті Інвест» – «Штурм» (Золотняк П., Микитин П., Савка С.)
15.00. «Хвиля» – «Говерла» (Микитин П., Климишин М., Золотняк П.)
15.35. «Будівельник-2» – «Євробуд» (Золотняк П., Савка С., Римарчук Л.)
16.10. «Чайка» – «Підгора» (Римарчук Л., Климишин М., Савка С.)
16.45. ФК «Калуш-U17» – «Рятувальник ДПРЧ-24» (Римарчук Л., Воконоголь С., Добрянський Я.)
17.20. «Дністер-плюс» – ФК «Гуменів» (Добрянський Я., Римарчук Л., Воконоголь С.)

ПЕРША ЛІГА
18.10. ФК «Брошнів» – ФК «Підгірки» (Добрянський Я., Воконоголь С., Римарчук Л.)
18.50. ФК «Верхня» – «Сокіл» (Добрянський Я., Воконоголь С., Римарчук Л.)

Заміна ігрової форми: ФК «Гуменів-2»

ДИСКВАЛІФІКОВАНІ ГРАВЦІ:

1. Світличний Мар'ян («Оболонь-Підгірки»)
2. Прийдун Віталій (ФК «Гуменів»)

Неділя, 9 грудня

ТРЕТЯ ЛІГА
9.00. ФК «Гуменів-2» – ФК «Калуш-U16» (Пихней І., Вангела О., Римарчук Л.)
9.35. РДЮСШ – ФК «Підгірки-2» (Вангела О., Римарчук Л., Пихней І.)
10.10. ФК «Негівці» – «Карпати» (Пихней І., Римарчук Л., Вангела О.)
10.45. ФК «Довжка-Бринь» – «Ювентус» (Пихней І., Вангела О., Римарчук Л.)
11.20. «Котятич» – ФК «Студінка» (Вангела О., Римарчук Л., Пихней І.)
11.55. «Галсільліс» – ФК «Довгий Войнилів» (Гузоватий І., Пихней І., Вангела О.)
12.30. «Орандж» – ФК «Войнилів» (Гузоватий І., Климишин М., Микитин П.)
13.05. «Завод-Техмаш» – ФК «Завадка» (Климишин М., Микитин П., Гузоватий І.)

ДРУГА ЛІГА
13.45. «Оболонь-Підгірки» – ФК «Гуменів» (Гузоватий І., Микитин П., Климишин М.)
14.20. «Рятувальник ДПРЧ-24» – «Дністер-плюс» (Микитин П., Климишин М., Гузоватий І.)
14.55. «Підгора» – ФК «Калуш-U17» (Гузоватий І., Савка С., Климишин М.)
15.30. «Євробуд» – «Чайка» (Добрянський Я., Савка С., Золотняк П.)
16.05. «Говерла» – «Будівельник-2» (Золотняк П., Савка С., Микитин П.)
16.40. «Штурм» – «Хвиля» (Добрянський Я., Золотняк П., Савка С.)
17.15. ФК «Перекоси» – «Леосіті Інвест» (Золотняк П., Воконоголь С., Гузоватий В.)

ПЕРША ЛІГА
17.50. ФК «Верхня» – «Роланд» (Добрянський Я., Гузоватий В., Воконоголь С.)
18.25. «Сокіл» – ФК «Підгірки» (Гузоватий В., Воконоголь С., Добрянський Я.)
19.00. ФК «Брошнів» – «Будівельник» (Гузоватий В., Воконоголь С., Добрянський Я.)

Попередній матч

Турнірні таблиці

Чат

77223 - 19/06/2018 - 19:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

То може тут поспілкуємося ;)

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 18:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 14:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 13:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 14:58

Ми в неділю граємо о 13.00

ФК - 30/04/2018 - 21:00

Вітаємо на сайті ФК Перекоси!

:):(:DxD:p:P;):S:@:Olol

ФК "Перекоси" у Facebook

Друзі сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon