1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Рішення КДК від 13 вересня 2018 року

1. Про протест представника команди с. Середній Бабин. 2. Про матч між командами сіл Копанки і Довпотів. 3. Про матч між командами сіл Перекоси і Боднарів.....

Друга перемога

Відбувся матч 2-го туру першої ліги Чемпіонату Калуського району з футболу сезону 2018/2019 років «Гуменів» - «Перекоси».

Турнір на честь 772-річниці села Перекоси

12 липня на честь 772-річниці села Перекоси відбувся футбольний турнір.

Рішення КДК від 5.06.2018

Протокол № 4(115)-18

Залишили розіграш Кубка району

У 1/8 фіналу Кубка Калуського району «Перекоси» на виїзді з рахунком 0:1 поступилися ФК «Войнилів».

Втрата перемоги на останніх секундах

У пятому турі чемпіонату Калуського району сезону 2018 року "Перекоси" на останніх хвилинах втратили перемогу над "Зборою".

Перша перемога

У четвертому турі чемпіонату Калуського району сезону 2018 року «Перекоси» здобули першу перемогу.

У Підгірках «Перекоси» протистояли місцевій команді. До звітного матчу команди підійшли в різному настрої. «Підгірки» у попередніх трьох матчах здобули чотири очки, а от «Перекоси» посідали останнє місце, зазнавши трьох поразок. То ж сьогоднішній матч для гостей був як фінал. І «Перекоси» зуміли здобути перемогу.
На 31-ій хвилині матчу господарям вдалося відкрити рахунок. Гол Віталя Чоловського (реалізував вихід один на один з голкіпером господарів) в «роздягальню» дозволив піти на перерву за рівного рахунку. У другому таймі була зовсім інша гра. У ворота господарів влетіло три м’ячі. Визначальним стало виконання гостями стандратних положень. Ярослав Винник та Ігор Маліборський ударами зі штрафного з сорока метрів довели рахунок до 3:1. А остаточний рахунок зустрічі встановив Дмитро Кухар, який у другому таймі матчу вийшов на заміну. У підсумку «Перекоси» святкували вольову перемогу з рахунком 4:1.
У наступному турі змагань, 6 травня, «Перекоси» вдома приймуть команду «Збора».

ФК «Підгірки» - ФК «Перекоси» - 1:4 (1:1) (Мостовий Михайло, 31 - Чоловський Віталій, 45; Винник Ярослав, 52; Маліборський Ігор, 81; Кухар Дмитро, 90)
ФК «Підгірки»: Петрів Михайло, Дзунза Володимир, Ляхович Микола, Козій Віталій, Заріцький Володимир, Магас Микола, Гнатківський Тарас, Мостовий Михайло (Хемич Олег), Пірус Віталій, Панков Сергій (Андрусів Іван), Світличний Мар'ян
ФК «Перекоси»: Мошків Іван, Винник Ярослав, Сорока Тарас, Кухар Віктор, Мацьків Вадим (Кобута Андрій), Федоришин Олег, Чоловський Віталій, Маліборський Ігор, Кобута Роман (Кухар Дмитро) Кобута Микола, Побігун Іван (Клим Андрій)
Попередження: Гнатківський Тарас, Заріцький Володимир, Андрусів Іван - Кухар Віктор, Побігун Іван.