1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Припинили боротьбу за Кубок України

Гра почалася на високих швидкостях, обидві команди хотіли забити швидкий гол, але довго так тривати не могло.

Після хвилин 10-15-ї боротьби, суперники стали проводити більш позиційні комбінації. Поступово господарі перехопили ініціативу, закріпилися на центральному плацдармі, і Кобін, Гегедош та Кополовець створили територіальну перевагу для "Миная".

Перший гол господарі забили після складної комбінації з безліччю пасів перед штрафним, Нурієв віддав останню передачу і Гегедош вразив ціль. Гості не встигли прийти в себе, як у "Миная" пройшла дуже схожа атака, тільки асистентом цього разу виступив Кополовець, а Гегедош оформив "дубль" - 2:0.

Підопічні Харьковщенка не випускали ниток гри і намагалися розвинути свою перевагу. У минайців виходили більш змістовні атаки, кожна друга з них закінчувалася ударом. Новаку нудьгувати не доводилося, і голкіпер гостей здійснив кілька відчайдушних сейвів.

"Прикарпаття" час від часу огризалося, особливо старався Ігор Худобяк, хоча підтримки партнерів йому дуже не вистачало, а великими силами йти вперед гості довго не наважувалися. Однак наприкінці першого тайму Цюцюра все ж відіграв один м'яч, а чудовий пас йому віддав саме Худоб'як. Оборона господарів захопилася атакою і не встигла повернутися - 2:1.

Інтрига існувала недовго, буквально до наступної комбініції господарів. Гавриленко, після розіграного Кобіним кутового, вколотив м'яч у сітку - 3:1. Знову жахливо діяли захисники гостей. Це характерно для сьогоднішньої кубковій зустрічі, значно більше уваги команди приділяли нападу, що, звичайно, подобалося вболівальникам. Навіть у другому таймі друзі-суперники не дозволяли собі обережної, більш розважливої гри. І хоч голів більше забити не вдалося, гольових моментів було створено з два десятка - Гегедош, Кополовець, Худоб'як і багато інших опинялися на вістрі, ось тільки м'яч вперто відмовлявся залітати в ціль.

Кубок України. Другий попередній раунд
ФК "Минай" (Минай) - "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - 3:1 (3:1) (Гегедош 19, 21, Гавриленко 43 - Цюцюра 41).
Минай: Сидоренко, Беца, Допілка (Образцов), Ощипко, Стасюк, Кополовець, Гавриленко, Кобін, Кополовець, Пиняшко (Микуляк), Гегедош (Лобода), Нурієв.
Прикарпаття: Новак, Данищук, Бочкур, Ковальчук, Квасний (Дитко), Борисевич, Оринчак, Боришкевич (Бойко), Цюцюра (Конкольняк), Януш, Худобяк.

admin - 02/04/2019 - 23:41

Оновлення на нашому сайті проведу у четвер.

7 квітня стартує чемпіонат району. Перекоси на виїзді грають зі Зборою. Календар змагань буде уведено в четвер.

77223 - 19/06/2018 - 19:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

То може тут поспілкуємося ;)

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 18:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 14:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 13:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 14:58