2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

«Прикарпаття» вдома здолало «Металург»

У 13-му турі Першої ліги івано-франківське «Прикарпаття» вдома зустрічалося із запорізьким «Металургом».

Вже на четвертій хвилині зустрічі господарі відкрили рахунок. Після вкидання ауту і вибивання м’яча захисником гостей Кузьмин з 16 метрів наважився на удар - м’яч по-зрадницьки влетів у ближній нижній кут воріт запорожців - явна помилка голкіпера «Металурга».

На 12-ій хвилині Барчук подав з флангу і Цюцюра пробивав з двох метрів - голкіпер гостей якимось дивом врятував свою команду від пропущеного голу. На тридцятій хвилин голкіпер гостей Леонідов врятував команду після удару Оринчака. А на 41-ій хвилині Черній прийнявши м’яч у карному майданчику суперника і з другого дотику пробив у дев’ятку воріт івано-франківців.

На 52-ій хвилині після передачі Кузьмина Цюцюра головою пробив вище воріт гостей. А через 6 хвилин Барчук поцілив у стійку воріт суперника. А у середині тайму Кулинич отримав друге попередження і «Металург» залишився у меншості. Грою в більшості господарі скористалися на 74-ій хвилині - «Прикарпаття» вперед вивів Дербах.

На 81-ій хвилині Оринчак потужно пробив під перекладину воріт - голкіпер «Металурга» врятував. Після подачі з кутової позначки Француз пробив повз ворота. А через три хвилини якимось дивом гості не зрівняли рахунок - пощастило господарям. Ще через дві хвилини Дитко не реалізував вихід один на один з голкіпером гостей.

«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Металург» (Запоріжжя) - 2:1 (1:1) (Кузьмин, 4; Дербах, 72 - Черній, 41)