1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Матч втрачених моментів

У 5-му турі групи «А» чемпіонату України серед команд другої ліги «Калуш» вдома прий мав рівненський «Верес».

До звітного матчу «Калуш» підійшов з сімома очками на другому місце - до цього втратили очки на Черкащині (у минулому турі програли у Білозір’ї з рахунком 2:3 місцевій «Черкащині-Академії») та Київщині (нульова нічия з «Чайкою» у другому турі). Рівненський «Верес» невдало стартував у цьому сезоні - лише одне очко у чотирьох перших турах. Схоже не такого старту очікували рівняни? Лише у третьому турі з вінницькою «Нивою» взяли очко, зігравши в нульову нічию.
Перша половина першого тайму матчу пройшла у розвідці. Команди не форсували події на футбольному полі не радували небезпечними моментами. Ярослав Олевич якимось дивом не переправив м’яч у ворота гостей, але їм пощастило, а таку другим темпом калу шани завершили неточним ударом. Через кілька хвилин небезпечною подачею у виконанні Антона Котляра відповіли гості,але надійно на виході зіграв голкіпер Роман Герич.
На 41-ій хвилині матчу господарі отримали на фланзі право на виконання штрафного удару - Дмитро Скакун подав зі штрафного і ніхто не дістав до м’яча - голкіпер гостей цього не очікував і «круглий» опинився у сітці воріт «Вереса». Через кілька хвилин господарі могли подвоїти рахунок на табло, але Андрій Кохман на добиванні не зумів переграти голкіпера суперника.
Невдало розпочався другий тайм матчу розпочався для «Вересу»: Юрій Фляк отримав друге попередження і залишив свою команду у меншості. З штрафного Дмитро Скакун пробив не влучно.
А на 54-ій хвилині матчу голкіпер господарів Роман Герич помилився на виході, але його самовіддано відстрахував захисник Ярослав Олевич. Через 16 хвилин Книш міг вийти один на один з голкіпером, але на мить його випередив страж воріт «Вереса», який вибив м’яч. Непорозуміння Заваляки та Герича ледь не завершилося взяттям воріт господарів - все ж на мить Герич випереди Котляра. На 79-ій хвилині Юрій Голубка головою не зумів замкнути подачу Танчина на дальній штанзі воріт «Вереса».
На 82-ій хвилині Данило Книш у контратаці зумів переграти чотирьох гравців суперника, але от останній рубіж не переграв - програв дуель голкіперу «Вересу». Матч завершився мінімальною перемогою «Калуша» - 1:0. По грі господарі мали чимало моментів, але от реалізація моментів кульгає.
У наступному турі, 26 серпня, «Калуш» на виїзді зіграє у Житомирі проти місцевого «Полісся». А перед цим у другому раунді Кубка України «Калуш» 22 серпня прийме команду першої ліги - «Авангард» з Краматорську».

«Калуш» (Калуш) - «Верес» (Рівне) - 1:0 (1:0) (Скакун, 41)
«Калуш»: Герич, Николишин, Олевич, Кохман (Голубка, 76), Дедух (Андрусенко, 69), Книш (Драган, 84), Заваляк, Кучеров, Скакун (Танчин, 60), Ілюк, Матушевський (Денега, 90+2)
«Верес»: Бабійчук, Фляк, Логінов, Саламаха, Гапончук, Орловський, Бондаренко (Дубіна, 52), Котляр, Гребенюк (Боровець, 62), Яременко (Заікин, 66), Маїк (Новосад, 84)

Олег - 16/11/2018 - 18:21

Вже завтра старт. Не поганий цей сайт. Є можливість спілкуватися у чаті. Пишіть результати хто знає. Бажаю всім цікавої гри. :P

Лебухорський Павло - 08/11/2018 - 13:53

Просто молодці

admin - 31/10/2018 - 15:09

taras_pr - 30/10/2018 - 10:43

Andriii, потрібно звертатися до керівництва змагань. Ось контакті номера: +380663792565, +380982512511

Andriii - 29/10/2018 - 16:28