1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Матч втрачених моментів

У 5-му турі групи «А» чемпіонату України серед команд другої ліги «Калуш» вдома прий мав рівненський «Верес».

До звітного матчу «Калуш» підійшов з сімома очками на другому місце - до цього втратили очки на Черкащині (у минулому турі програли у Білозір’ї з рахунком 2:3 місцевій «Черкащині-Академії») та Київщині (нульова нічия з «Чайкою» у другому турі). Рівненський «Верес» невдало стартував у цьому сезоні - лише одне очко у чотирьох перших турах. Схоже не такого старту очікували рівняни? Лише у третьому турі з вінницькою «Нивою» взяли очко, зігравши в нульову нічию.
Перша половина першого тайму матчу пройшла у розвідці. Команди не форсували події на футбольному полі не радували небезпечними моментами. Ярослав Олевич якимось дивом не переправив м’яч у ворота гостей, але їм пощастило, а таку другим темпом калу шани завершили неточним ударом. Через кілька хвилин небезпечною подачею у виконанні Антона Котляра відповіли гості,але надійно на виході зіграв голкіпер Роман Герич.
На 41-ій хвилині матчу господарі отримали на фланзі право на виконання штрафного удару - Дмитро Скакун подав зі штрафного і ніхто не дістав до м’яча - голкіпер гостей цього не очікував і «круглий» опинився у сітці воріт «Вереса». Через кілька хвилин господарі могли подвоїти рахунок на табло, але Андрій Кохман на добиванні не зумів переграти голкіпера суперника.
Невдало розпочався другий тайм матчу розпочався для «Вересу»: Юрій Фляк отримав друге попередження і залишив свою команду у меншості. З штрафного Дмитро Скакун пробив не влучно.
А на 54-ій хвилині матчу голкіпер господарів Роман Герич помилився на виході, але його самовіддано відстрахував захисник Ярослав Олевич. Через 16 хвилин Книш міг вийти один на один з голкіпером, але на мить його випередив страж воріт «Вереса», який вибив м’яч. Непорозуміння Заваляки та Герича ледь не завершилося взяттям воріт господарів - все ж на мить Герич випереди Котляра. На 79-ій хвилині Юрій Голубка головою не зумів замкнути подачу Танчина на дальній штанзі воріт «Вереса».
На 82-ій хвилині Данило Книш у контратаці зумів переграти чотирьох гравців суперника, але от останній рубіж не переграв - програв дуель голкіперу «Вересу». Матч завершився мінімальною перемогою «Калуша» - 1:0. По грі господарі мали чимало моментів, але от реалізація моментів кульгає.
У наступному турі, 26 серпня, «Калуш» на виїзді зіграє у Житомирі проти місцевого «Полісся». А перед цим у другому раунді Кубка України «Калуш» 22 серпня прийме команду першої ліги - «Авангард» з Краматорську».

«Калуш» (Калуш) - «Верес» (Рівне) - 1:0 (1:0) (Скакун, 41)
«Калуш»: Герич, Николишин, Олевич, Кохман (Голубка, 76), Дедух (Андрусенко, 69), Книш (Драган, 84), Заваляк, Кучеров, Скакун (Танчин, 60), Ілюк, Матушевський (Денега, 90+2)
«Верес»: Бабійчук, Фляк, Логінов, Саламаха, Гапончук, Орловський, Бондаренко (Дубіна, 52), Котляр, Гребенюк (Боровець, 62), Яременко (Заікин, 66), Маїк (Новосад, 84)

Francestiz - 21/05/2019 - 07:50

Good day! fcperekosy.if.ua We make offer for you Sending your message through the Contact us form which can be found on the sites in the Communication partition. Contact form are filled in by our application and the captcha is solved. The profit of this method is that messages sent through feedback forms are whitelisted. This method incr

admin - 02/04/2019 - 23:41

Оновлення на нашому сайті проведу у четвер.

7 квітня стартує чемпіонат району. Перекоси на виїзді грають зі Зборою. Календар змагань буде уведено в четвер.

77223 - 19/06/2018 - 19:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

То може тут поспілкуємося ;)

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 18:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 14:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 13:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 14:58