Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат району 2018
Print
Група Б. Тур 1 10-04-2018 14:00 ФСК Тризуб 4 : 0 Тріумф
  10-04-2018 14:00 Будучність 3 : 1 Гуменів

Група А. Тур 1 10-04-2018 15:00 Підгірки 1 : 1 Штурм
  10-04-2018 17:00 Сокіл 2 : 1 Збора
  10-04-2018 17:00 Перекоси 1 : 2 Негівці

Група Б. Тур 1 10-04-2018 17:00 Студінка 1 : 1 ФК Пійло

Група А. Тур 2 15-04-2018 14:00 Сокіл 3 : 0 Підгірки

Група Б. Тур 2 15-04-2018 14:30 Студінка 1 : 1 Будучність
  15-04-2018 14:30 Гуменів 1 : 2 ФСК Тризуб

Група А. Тур 2 15-04-2018 15:00 Збора 0 : 1 Негівці

Група Б. Тур 2 15-04-2018 17:00 ФК Пійло 1 : 1 Тріумф

Група А. Тур 2 15-04-2018 17:30 Штурм 2 : 0 Перекоси

Група А. Тур 3 22-04-2018 13:00 Перекоси 2 : 3 Сокіл

Група Б. Тур 3 22-04-2018 13:30 ФСК Тризуб 3 : 1 Студінка

Група А. Тур 3 22-04-2018 15:00 Підгірки 1 : 0 Збора

Група Б. Тур 3 22-04-2018 15:00 Тріумф 0 : 2 Гуменів
  22-04-2018 16:00 Будучність 4 : 2 ФК Пійло

Група А. Тур 3 22-04-2018 17:00 Негівці 0 : 2 Штурм

Група Б. Тур 4 29-04-2018 13:00 Будучність 3 : 0 ФСК Тризуб
  29-04-2018 13:00 ФК Пійло 0 : 3 Гуменів

Група А. Тур 4 29-04-2018 15:00 Підгірки 1 : 4 Перекоси

Група Б. Тур 4 29-04-2018 15:00 Студінка 5 : 2 Тріумф

Група А. Тур 4 29-04-2018 15:30 Сокіл 0 : 0 Негівці
  29-04-2018 16:00 Збора 0 : 2 Штурм

Група А. Тур 5 06-05-2018 12:30 Штурм 1 : 0 Сокіл

Група Б. Тур 5 06-05-2018 12:30 ФСК Тризуб 1 : 1 ФК Пійло

Група А. Тур 5 06-05-2018 13:00 Перекоси 3 : 3 Збора

Група Б. Тур 5 06-05-2018 14:00 Гуменів 0 : 0 Студінка
  06-05-2018 15:00 Тріумф 0 : 3 Будучність

Група А. Тур 5 06-05-2018 16:30 Негівці 0 : 2 Підгірки

Група А. Тур 6 13-05-2018 12:30 Негівці 1 : 3 Перекоси

Група Б. Тур 6 13-05-2018 12:30 Гуменів 2 : 3 Будучність
  13-05-2018 12:30 ФК Пійло 2 : 3 Студінка
  13-05-2018 15:00 Тріумф 1 : 2 ФСК Тризуб

Група А. Тур 6 13-05-2018 16:30 Сокіл 5 : 1 Збора
  13-05-2018 17:00 Штурм 1 : 0 Підгірки

Група А. Тур 7 20-05-2018 12:30 Негівці 1 : 2 Збора

Група Б. Тур 7 20-05-2018 13:00 ФСК Тризуб 1 : 0 Гуменів
  20-05-2018 13:00 Будучність 1 : 0 Студінка

Група А. Тур 7 20-05-2018 15:00 Підгірки 1 : 2 Сокіл

Група Б. Тур 7 20-05-2018 15:00 Тріумф 1 : 7 ФК Пійло

Група А. Тур 7 20-05-2018 17:30 Перекоси 3 : 0 Штурм

Група А. Тур 8 27-05-2018 13:00 Сокіл 2 : 1 Перекоси

Група Б. Тур 8 27-05-2018 13:00 Гуменів 3 : 2 Тріумф
  27-05-2018 15:00 ФК Пійло 1 : 2 Будучність
  27-05-2018 15:00 Студінка 2 : 1 ФСК Тризуб

Група А. Тур 8 27-05-2018 15:30 Збора 3 : 2 Підгірки
  27-05-2018 16:30 Штурм 2 : 1 Негівці

Група Б. Тур 9 03-06-2018 13:00 ФСК Тризуб 3 : 1 Будучність
  03-06-2018 13:00 Тріумф 1 : 5 Студінка
  03-06-2018 14:00 Гуменів 0 : 0 ФК Пійло

Група А. Тур 9 03-06-2018 15:00 Штурм 0 : 0 Збора
  03-06-2018 15:30 Перекоси 3 : 0 Підгірки
  03-06-2018 16:30 Негівці 0 : 4 Сокіл

Група Б. Тур 10 10-06-2018 12:00 Будучність 7 : 1 Тріумф

Група А. Тур 10 10-06-2018 14:00 Підгірки 4 : 0 Негівці
  10-06-2018 14:00 Сокіл 5 : 0 Штурм

Група Б. Тур 10 10-06-2018 14:00 Студінка 1 : 0 Гуменів
  10-06-2018 14:30 ФК Пійло 0 : 3 ФСК Тризуб

Група А. Тур 10 10-06-2018 15:30 Збора 2 : 1 Перекоси

Стикові ігри. Перша гра 17-06-2018 13:00 Перекоси 2 : 3 Студінка
  17-06-2018 14:00 ФСК Тризуб 3 : 4 Сокіл
  17-06-2018 15:30 Тріумф 0 : 1 Підгірки
  17-06-2018 16:30 Збора 2 : 0 Гуменів
  17-06-2018 17:00 Негівці 4 : 6 ФК Пійло
  17-06-2018 17:00 Штурм 0 : 0 Будучність

Стикові ігри. Друга гра 24-06-2018 12:00 Будучність 5 : 2 Штурм
  24-06-2018 13:00 ФК Пійло 0 : 3 Негівці
  24-06-2018 13:00 Студінка 6 : 1 Перекоси
  24-06-2018 14:00 Гуменів 1 : 2 Збора
  24-06-2018 14:00 Підгірки 7 : 0 Тріумф
  24-06-2018 14:00 Сокіл 1 : 0 ФСК Тризуб

Наступний матч

Попередній матч

Турнірні таблиці

Група А

Команда
I O
1 Сокіл 12 31
2 Штурм 12 21
3 Збора 12 17
4 Підгірки 12 16
5 Перекоси 12 13
6 Негівці 12 10

Група Б

Команда
I O
1 Будучність 12 29
2 Студінка 12 24
3 ФСК Тризуб 12 22
4 Гуменів 12 11
5 ФК Пійло 12 10
6 Тріумф 12 1

Чат

77223 - 19/06/2018 - 20:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 23:27

То може тут поспілкуємося ;)

Фанат - 14/05/2018 - 23:27

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 19:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 15:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 14:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 15:58

Ми в неділю граємо о 13.00

ФК - 30/04/2018 - 22:00

Вітаємо на сайті ФК Перекоси!

:):(:DxD:p:P;):S:@:Olol

Турнірна таблиця. Юнаки

Група А юнаки

KOMAHDA
I O
1 Голинь 2 6
2 Завадка 2 4
3 Гуменів 2 1
4 Перекоси 0 0
5 Боднарів 1 0
6 Ріп'янка 1 0

Друзі сайту

Форма входу

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon