Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2018/2019
Print
1 тур 2 ліга 17-11-2018 10:00 "Євробуд" 3 : 3 "Оболонь-Підгірки"
  17-11-2018 10:35 "Говерла" 2 : 1 "Підгора"
  17-11-2018 11:10 "Штурм" 0 : 9 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  17-11-2018 11:45 ФК "Перекоси" 2 : 1 ФК "Гуменів"
  17-11-2018 12:20 "Леосіті Інвест" 2 : 0 "Дністер-плюс"
  17-11-2018 12:55 "Хвиля" 8 : 3 ФК "Калуш-U17"
  17-11-2018 13:30 "Будівельник-2" 1 : 4 "Чайка"

1 тур 1 ліга 17-11-2018 14:30 "Роланд" 3 : 2 ФК "Верхня"
  17-11-2018 15:50 "Будівельник" 2 : 3 ФК "Брошнів"

2 тур 2 ліга 18-11-2018 09:30 "Оболонь-Підгірки" 1 : 2 "Чайка"
  18-11-2018 10:10 ФК "Калуш-U17" 7 : 0 "Будівельник-2"
  18-11-2018 14:00 "Дністер-плюс" 2 : 1 "Хвиля"
  18-11-2018 14:35 ФК "Гуменів" 0 : 2 "Леосіті Інвест"
  18-11-2018 15:10 "Рятувальник ДПРЧ-24" 1 : 2 ФК "Перекоси"
  18-11-2018 16:15 "Підгора" 2 : 12 "Штурм"
  18-11-2018 16:50 "Євробуд" 0 : 3 "Говерла"

2 тур 1 ліга 18-11-2018 18:10 ФК "Верхня" 0 : 2 ФК "Підгірки"
  18-11-2018 18:50 "Сокіл" 3 : 3 "Роланд"

3 тур 2 ліга 24-11-2018 11:30 "Говерла" 2 : 2 "Оболонь-Підгірки"
  24-11-2018 12:05 "Штурм" 3 : 1 "Євробуд"
  24-11-2018 12:40 ФК "Перекоси" 2 : 4 "Підгора"
  24-11-2018 13:15 "Леосіті Інвест" 2 : 0 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  24-11-2018 13:40 "Хвиля" 2 : 1 ФК "Гуменів"
  24-11-2018 14:25 "Будівельник-2" 2 : 3 "Дністер-плюс"
  24-11-2018 15:00 "Чайка" 4 : 0 ФК "Калуш-U17"

3 тур 1 ліга 24-11-2018 15:30 ФК "Підгірки" 3 : 2 "Сокіл"
  24-11-2018 16:10 "Будівельник" 1 : 2 ФК "Верхня"

4 тур 2 ліга 25-11-2018 12:00 "Оболонь-Підгірки" 4 : 1 ФК "Калуш-U17"
  25-11-2018 12:35 "Дністер-плюс" 1 : 2 "Чайка"
  25-11-2018 13:10 ФК "Гуменів" 6 : 0 "Будівельник-2"
  25-11-2018 13:45 "Рятувальник ДПРЧ-24" 2 : 0 "Хвиля"
  25-11-2018 14:20 "Підгора" 1 : 2 "Леосіті Інвест"
  25-11-2018 14:55 "Євробуд" 5 : 2 ФК "Перекоси"

4 тур 1 ліга 25-11-2018 15:30 ФК "Верхня" 3 : 4 ФК "Брошнів"

4 тур 2 ліга 25-11-2018 15:30 "Говерла" 3 : 6 "Штурм"

4 тур 1 ліга 25-11-2018 16:10 "Сокіл" 4 : 3 "Будівельник"
  25-11-2018 16:50 "Роланд" 4 : 1 ФК "Підгірки"

5 тур 2 ліга 01-12-2018 13:50 "Штурм" 5 : 2 "Оболонь-Підгірки"
  01-12-2018 14:25 ФК "Перекоси" 3 : 2 "Говерла"
  01-12-2018 15:00 "Леосіті Інвест" 6 : 1 "Євробуд"
  01-12-2018 15:35 "Хвиля" 6 : 1 "Підгора"
  01-12-2018 16:10 "Будівельник-2" 2 : 2 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  01-12-2018 16:45 "Чайка" 4 : 2 ФК "Гуменів"
  01-12-2018 17:20 ФК "Калуш-U17" 5 : 3 "Дністер-плюс"

5 тур 1 ліга 01-12-2018 18:10 "Будівельник" 1 : 2 "Роланд"
  01-12-2018 18:50 ФК "Брошнів" 4 : 2 "Сокіл"

6 тур 2 ліга 02-12-2018 13:50 "Оболонь-Підгірки" 1 : 1 "Дністер-плюс"
  02-12-2018 14:25 ФК "Гуменів" 1 : 2 ФК "Калуш-U17"
  02-12-2018 15:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 0 "Чайка"
  02-12-2018 15:35 "Підгора" 3 : 4 "Будівельник-2"
  02-12-2018 16:10 "Євробуд" 0 : 0 "Хвиля"
  02-12-2018 16:45 "Говерла" 4 : 0 "Леосіті Інвест"
  02-12-2018 17:20 "Штурм" 3 : 2 ФК "Перекоси"

6 тур 1 ліга 02-12-2018 18:10 "Роланд" 6 : 1 ФК "Брошнів"
  02-12-2018 18:50 ФК "Підгірки" 2 : 3 "Будівельник"

7 тур 2 ліга 08-12-2018 13:50 ФК "Перекоси" 6 : 4 "Оболонь-Підгірки"
  08-12-2018 14:25 "Леосіті Інвест" 3 : 1 "Штурм"
  08-12-2018 15:00 "Хвиля" 2 : 6 "Говерла"
  08-12-2018 15:35 "Будівельник-2" 0 : 2 "Євробуд"
  08-12-2018 16:10 "Чайка" 5 : 3 "Підгора"
  08-12-2018 16:45 ФК "Калуш-U17" 1 : 11 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  08-12-2018 17:20 "Дністер-плюс" 2 : 1 ФК "Гуменів"

7 тур 1 ліга 08-12-2018 18:10 ФК "Брошнів" 0 : 1 ФК "Підгірки"
  08-12-2018 18:50 ФК "Верхня" 2 : 6 "Сокіл"

8 тур 1 ліга 09-12-2018 00:00 "Сокіл" 2 : 3 ФК "Підгірки"

8 тур 2 ліга 09-12-2018 13:45 "Оболонь-Підгірки" 0 : 2 ФК "Гуменів"
  09-12-2018 14:20 "Рятувальник ДПРЧ-24" 3 : 2 "Дністер-плюс"
  09-12-2018 14:55 "Підгора" 4 : 1 ФК "Калуш-U17"
  09-12-2018 15:30 "Євробуд" 2 : 3 "Чайка"
  09-12-2018 16:05 "Говерла" 4 : 1 "Будівельник-2"
  09-12-2018 16:40 "Штурм" 5 : 3 "Хвиля"
  09-12-2018 17:15 ФК "Перекоси" 1 : 2 "Леосіті Інвест"

8 тур 1 ліга 09-12-2018 17:50 ФК "Верхня" 2 : 4 "Роланд"
  09-12-2018 19:00 ФК "Брошнів" 2 : 3 "Будівельник"

9 тур 1 ліга 15-12-2018 00:00 ФК "Брошнів" 4 : 2 ФК "Верхня"
  15-12-2018 00:00 "Будівельник" 1 : 1 "Сокіл"
  15-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 1 : 3 "Роланд"

9 тур 2 ліга 15-12-2018 16:20 "Будівельник-2" 3 : 4 "Штурм"
  15-12-2018 16:55 ФК "Калуш-U17" 4 : 1 "Євробуд"

10 тур 1 ліга 16-12-2018 00:00 "Сокіл" 1 : 2 ФК "Брошнів"
  16-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 3 : 2 ФК "Верхня"
  16-12-2018 00:00 "Роланд" 5 : 1 "Будівельник"

9 тур 2 ліга 16-12-2018 14:25 "Леосіті Інвест" 1 : 0 "Оболонь-Підгірки"
  16-12-2018 15:00 "Хвиля" 2 : 2 ФК "Перекоси"
  16-12-2018 15:35 "Дністер-плюс" 3 : 2 "Підгора"
  16-12-2018 16:10 ФК "Гуменів" 1 : 6 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  22-12-2018 00:00 "Чайка" 0 : 2 "Говерла"

11 тур 1 ліга 23-12-2018 00:00 ФК "Брошнів" 4 : 3 "Роланд"
  23-12-2018 00:00 "Будівельник" 1 : 0 ФК "Підгірки"
  23-12-2018 00:00 "Сокіл" 5 : 2 ФК "Верхня"

10 тур 2 ліга 23-12-2018 00:00 "Говерла" 3 : 0 ФК "Калуш-U17"
  23-12-2018 00:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 5 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  23-12-2018 00:00 "Штурм" 2 : 1 "Чайка"
  23-12-2018 00:00 "Підгора" 2 : 6 ФК "Гуменів"
  23-12-2018 00:00 "Євробуд" 2 : 1 "Дністер-плюс"
  23-12-2018 16:20 ФК "Перекоси" 4 : 6 "Будівельник-2"
  24-12-2018 00:00 "Леосіті Інвест" 2 : 0 "Хвиля"

12 тур 1 ліга 29-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 6 : 4 ФК "Брошнів"
  29-12-2018 00:00 "Роланд" 3 : 4 "Сокіл"
  29-12-2018 00:00 ФК "Верхня" 1 : 2 "Будівельник"

11 тур 2 ліга 29-12-2018 11:30 "Хвиля" 4 : 3 "Оболонь-Підгірки"
  29-12-2018 12:05 "Будівельник-2" 2 : 4 "Леосіті Інвест"
  29-12-2018 12:40 "Чайка" 4 : 2 ФК "Перекоси"
  29-12-2018 13:15 ФК "Калуш-U17" 0 : 8 "Штурм"
  29-12-2018 13:50 "Дністер-плюс" 4 : 5 "Говерла"
  29-12-2018 14:25 ФК "Гуменів" 1 : 5 "Євробуд"
  29-12-2018 15:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 6 : 2 "Підгора"

13 тур 1 ліга 30-12-2018 00:00 "Роланд" 1 : 4 ФК "Верхня"
  30-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 3 : 2 "Сокіл"
  30-12-2018 00:00 "Будівельник" 5 : 0 ФК "Брошнів"

12 тур 2 ліга 30-12-2018 00:00 "Говерла" 4 : 3 ФК "Гуменів"
  30-12-2018 00:00 "Штурм" 0 : 0 "Дністер-плюс"
  30-12-2018 00:00 "Оболонь-Підгірки" 0 : 6 "Підгора"
  30-12-2018 00:00 "Леосіті Інвест" 5 : 3 "Чайка"
  30-12-2018 00:00 "Євробуд" 1 : 1 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  30-12-2018 00:00 "Хвиля" 7 : 1 "Будівельник-2"
  30-12-2018 14:50 ФК "Перекоси" 5 : 2 ФК "Калуш-U17"

14 тур 1 ліга 05-01-2019 00:00 ФК "Верхня" 2 : 4 ФК "Брошнів"
  05-01-2019 00:00 "Сокіл" 2 : 3 "Будівельник"
  05-01-2019 00:00 "Роланд" 3 : 2 ФК "Підгірки"

13 тур 2 ліга 05-01-2019 12:00 "Будівельник-2" 1 : 0 "Оболонь-Підгірки"
  05-01-2019 12:35 "Чайка" 3 : 4 "Хвиля"
  05-01-2019 13:10 ФК "Калуш-U17" 0 : 8 "Леосіті Інвест"
  05-01-2019 13:45 "Дністер-плюс" 4 : 3 ФК "Перекоси"
  05-01-2019 14:20 ФК "Гуменів" 0 : 3 "Штурм"
  05-01-2019 14:55 "Рятувальник ДПРЧ-24" 2 : 1 "Говерла"
  05-01-2019 15:30 "Підгора" 3 : 8 "Євробуд"

14 тур 2 ліга 12-01-2019 12:00 "Оболонь-Підгірки" 2 : 9 "Євробуд"
  12-01-2019 12:35 "Підгора" 1 : 8 "Говерла"
  12-01-2019 13:10 "Рятувальник ДПРЧ-24" 3 : 1 "Штурм"
  12-01-2019 13:45 ФК "Гуменів" 5 : 3 ФК "Перекоси"
  12-01-2019 14:20 "Дністер-плюс" 0 : 4 "Леосіті Інвест"
  12-01-2019 14:55 ФК "Калуш-U17" 1 : 7 "Хвиля"
  12-01-2019 15:30 "Чайка" 8 : 3 "Будівельник-2"

15 тур 1 ліга 12-01-2019 16:20 ФК "Підгірки" 1 : 3 ФК "Верхня"
  12-01-2019 17:00 "Будівельник" 0 : 2 "Роланд"
  12-01-2019 17:40 ФК "Брошнів" 4 : 2 "Сокіл"

15 тур 2 ліга 20-01-2019 15:10 "Чайка" 2 : 1 "Оболонь-Підгірки"
  20-01-2019 15:45 "Будівельник-2" 3 : 2 ФК "Калуш-U17"
  20-01-2019 16:20 "Хвиля" 3 : 3 "Дністер-плюс"
  20-01-2019 16:55 "Леосіті Інвест" 1 : 0 ФК "Гуменів"
  20-01-2019 17:30 ФК "Перекоси" 1 : 10 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  20-01-2019 18:05 "Штурм" 5 : 2 "Підгора"
  20-01-2019 18:40 "Говерла" 4 : 2 "Євробуд"

16 тур 2 ліга 26-01-2019 12:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 6 "Говерла"
  26-01-2019 12:35 "Євробуд" 1 : 4 "Штурм"
  26-01-2019 13:10 "Підгора" 11 : 3 ФК "Перекоси"
  26-01-2019 13:45 "Рятувальник ДПРЧ-24" 2 : 1 "Леосіті Інвест"
  26-01-2019 14:20 ФК "Гуменів" 1 : 2 "Хвиля"
  26-01-2019 14:55 "Дністер-плюс" 4 : 1 "Будівельник-2"
  26-01-2019 15:30 ФК "Калуш-U17" 3 : 3 "Чайка"

16 тур 1 ліга 26-01-2019 16:20 ФК "Верхня" 2 : 6 "Сокіл"
  26-01-2019 17:00 "Роланд" 3 : 1 ФК "Брошнів"
  26-01-2019 17:40 ФК "Підгірки" 3 : 1 "Будівельник"

17 тур 2 ліга 27-01-2019 12:30 ФК "Калуш-U17" 2 : 6 "Оболонь-Підгірки"
  27-01-2019 13:05 "Чайка" 1 : 1 "Дністер-плюс"
  27-01-2019 13:40 "Будівельник-2" 1 : 0 ФК "Гуменів"
  27-01-2019 14:15 "Хвиля" 1 : 2 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  27-01-2019 14:50 "Леосіті Інвест" 5 : 6 "Підгора"
  27-01-2019 15:25 ФК "Перекоси" 3 : 6 "Євробуд"
  27-01-2019 16:00 "Штурм" 3 : 2 "Говерла"

17 тур 1 ліга 27-01-2019 16:40 "Будівельник" 4 : 0 ФК "Верхня"
  27-01-2019 17:20 ФК "Брошнів" 1 : 0 ФК "Підгірки"
  27-01-2019 18:00 "Сокіл" 2 : 1 "Роланд"

18 тур 2 ліга 02-02-2019 00:00 "Євробуд" 4 : 1 "Леосіті Інвест"
  02-02-2019 00:00 "Дністер-плюс" 4 : 2 ФК "Калуш-U17"
  02-02-2019 00:00 "Підгора" 4 : 4 "Хвиля"
  02-02-2019 00:00 "Говерла" 3 : 0 ФК "Перекоси"
  02-02-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 2 "Будівельник-2"
  02-02-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 2 : 1 "Штурм"
  02-02-2019 00:00 ФК "Гуменів" 3 : 0 "Чайка"

18 тур 1 ліга 02-02-2019 00:00 ФК "Верхня" 0 : 3 "Роланд"
  02-02-2019 00:00 "Сокіл" 4 : 1 ФК "Підгірки"
  02-02-2019 00:00 ФК "Брошнів" 3 : 2 "Будівельник"

19 тур 2 ліга 09-02-2019 12:00 "Дністер-плюс" 2 : 8 "Оболонь-Підгірки"
  09-02-2019 12:35 ФК "Калуш-U17" 1 : 5 ФК "Гуменів"
  09-02-2019 13:10 "Чайка" 1 : 4 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  09-02-2019 13:45 "Будівельник-2" 3 : 3 "Підгора"
  09-02-2019 14:20 "Хвиля" 3 : 6 "Євробуд"
  09-02-2019 14:55 "Леосіті Інвест" 0 : 6 "Говерла"
  09-02-2019 15:30 ФК "Перекоси" 1 : 2 "Штурм"

19 тур 1 ліга 09-02-2019 16:20 ФК "Брошнів" 2 : 2 ФК "Верхня"
  09-02-2019 17:00 "Будівельник" 0 : 3 "Сокіл"
  09-02-2019 17:40 ФК "Підгірки" 0 : 2 "Роланд"

20 тур 2 ліга 10-02-2019 00:00 "Євробуд" 2 : 3 "Будівельник-2"
  10-02-2019 00:00 "Підгора" 6 : 1 "Чайка"
  10-02-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 3 : 2 ФК "Перекоси"
  10-02-2019 00:00 "Штурм" 2 : 1 "Леосіті Інвест"
  10-02-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 0 ФК "Калуш-U17"
  10-02-2019 00:00 "Говерла" 3 : 0 "Хвиля"
  10-02-2019 00:00 ФК "Гуменів" 3 : 0 "Дністер-плюс"

20 тур 1 ліга 10-02-2019 16:40 ФК "Верхня" 2 : 4 ФК "Підгірки"
  10-02-2019 17:20 "Роланд" 1 : 1 "Будівельник"
  10-02-2019 18:00 "Сокіл" 2 : 2 ФК "Брошнів"

21 тур 2 ліга 16-02-2019 12:30 ФК "Гуменів" 0 : 2 "Оболонь-Підгірки"
  16-02-2019 13:05 "Дністер-плюс" 1 : 5 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  16-02-2019 13:40 ФК "Калуш-U17" 5 : 4 "Підгора"
  16-02-2019 14:15 "Чайка" 3 : 6 "Євробуд"
  16-02-2019 14:50 "Будівельник-2" 0 : 5 "Говерла"
  16-02-2019 15:25 "Хвиля" 1 : 7 "Штурм"
  16-02-2019 16:00 "Леосіті Інвест" 2 : 1 ФК "Перекоси"

21 тур 1 ліга 16-02-2019 16:40 "Сокіл" 6 : 1 ФК "Верхня"
  16-02-2019 17:20 ФК "Брошнів" 2 : 5 "Роланд"
  16-02-2019 18:00 "Будівельник" 4 : 2 ФК "Підгірки"

22 тур 2 ліга 17-02-2019 12:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 1 "Леосіті Інвест"
  17-02-2019 12:35 ФК "Перекоси" 1 : 1 "Хвиля"
  17-02-2019 13:10 "Штурм" 2 : 1 "Будівельник-2"
  17-02-2019 13:45 "Говерла" 5 : 0 "Чайка"
  17-02-2019 14:20 "Євробуд" 5 : 2 ФК "Калуш-U17"
  17-02-2019 14:55 "Підгора" 1 : 0 "Дністер-плюс"
  17-02-2019 15:30 "Рятувальник ДПРЧ-24" 5 : 2 ФК "Гуменів"

22 тур 1 ліга 17-02-2019 16:20 ФК "Верхня" 2 : 4 "Будівельник"
  17-02-2019 17:00 ФК "Підгірки" 4 : 2 ФК "Брошнів"
  17-02-2019 17:40 "Роланд" 1 : 4 "Сокіл"

23 тур 2 ліга 02-03-2019 00:00 "Чайка" 5 : 2 "Штурм"
  02-03-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 0 "Оболонь-Підгірки"
  02-03-2019 00:00 ФК "Гуменів" 4 : 11 "Підгора"
  02-03-2019 00:00 "Будівельник-2" 4 : 1 ФК "Перекоси"
  02-03-2019 00:00 "Хвиля" 2 : 3 "Леосіті Інвест"
  02-03-2019 00:00 "Дністер-плюс" 2 : 3 "Євробуд"
  02-03-2019 00:00 ФК "Калуш-U17" 2 : 5 "Говерла"

24 тур 2 ліга 03-03-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 3 : 3 "Хвиля"
  03-03-2019 00:00 "Євробуд" 1 : 3 ФК "Гуменів"
  03-03-2019 00:00 "Леосіті Інвест" 4 : 2 "Будівельник-2"
  03-03-2019 00:00 "Підгора" 1 : 4 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  03-03-2019 00:00 "Штурм" 6 : 1 ФК "Калуш-U17"
  03-03-2019 00:00 ФК "Перекоси" 5 : 2 "Чайка"
  03-03-2019 00:00 "Говерла" 6 : 1 "Дністер-плюс"

25 тур 2 ліга 09-03-2019 00:00 ФК "Гуменів" 0 : 2 "Говерла"
  09-03-2019 00:00 "Будівельник-2" 1 : 5 "Хвиля"
  09-03-2019 00:00 "Дністер-плюс" 1 : 7 "Штурм"
  09-03-2019 00:00 "Підгора" 2 : 3 "Оболонь-Підгірки"
  09-03-2019 00:00 ФК "Калуш-U17" 2 : 5 ФК "Перекоси"
  09-03-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 5 : 0 "Євробуд"
  09-03-2019 00:00 "Чайка" 1 : 3 "Леосіті Інвест"

26 тур 2 ліга 10-03-2019 00:00 ФК "Перекоси" 3 : 0 "Дністер-плюс"
  10-03-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 1 "Будівельник-2"
  10-03-2019 00:00 "Штурм" 1 : 1 ФК "Гуменів"
  10-03-2019 00:00 "Хвиля" 1 : 3 "Чайка"
  10-03-2019 00:00 "Говерла" 3 : 3 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  10-03-2019 00:00 "Леосіті Інвест" 2 : 3 ФК "Калуш-U17"
  10-03-2019 00:00 "Євробуд" 6 : 10 "Підгора"

Наступний матч

22-09-2019 00:00
 
Копанки - Перекоси

Попередній матч

15-09-2019 16:00
 
Перекоси 1 : 0 Сокіл

Турнірні таблиці

1 ліга

Команда
I O
1 Студінка 5 15
2 Збора 6 14
3 Юність 6 13
4 Штурм 6 10
5 Сокіл 6 10
6 Гуменів 6 10
7 Перекоси 6 9
8 Рух 6 5
9 Копанки 6 4
10 ФСК Тризуб 5 4
11 Бабин Зарічний 6 3
12 Підгірки 6 2

Чат

Валерий - 18/09/2019 - 02:24

Здравствуйте! Поздравляем Вас с победой в акции - "Google Bonus". Наша система выбрала Ваш email среди миллионов других участников. Вы уже являетесь обладателем одного из наших главных призов,

фанат Верхні - 25/06/2019 - 12:31

У Семеніва-14 голів, у Кульчака-11 голів.

Фанат Верхні - 18/06/2019 - 09:50

Кращі бомбардири у Верхні станом на 17.06.2019: Семенів Володимир-14 Притуляк Андрій-11 Кульчак Володимир-11.

taras_pr - 21/05/2019 - 18:17

Дякую, фанат, виправив

фанат - 21/05/2019 - 08:13

Попередній матч був у неділю проти тужилова, а не підгірок

admin - 02/04/2019 - 23:41

Оновлення на нашому сайті проведу у четвер.

admin - 02/04/2019 - 23:41

7 квітня стартує чемпіонат району. Перекоси на виїзді грають зі Зборою. Календар змагань буде уведено в четвер.

77223 - 19/06/2018 - 19:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

То може тут поспілкуємося ;)

Фанат - 14/05/2018 - 22:27

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 18:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 14:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 13:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 14:58

Ми в неділю граємо о 13.00

ФК - 30/04/2018 - 21:00

Вітаємо на сайті ФК Перекоси!

:):(:DxD:p:P;):S:@:Olol

ФК "Перекоси" у Facebook

Друзі сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon