Лучшие игры всех жанров на PC
DVD Інтернет Магазин
Купить Все CD — интернет магазин CD и DVD
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Чемпіонат м. Калуша з футзалу 2018/2019
Print
1 тур 2 ліга 17-11-2018 10:00 "Євробуд" 3 : 3 "Оболонь-Підгірки"
  17-11-2018 10:35 "Говерла" 2 : 1 "Підгора"
  17-11-2018 11:10 "Штурм" 0 : 9 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  17-11-2018 11:45 ФК "Перекоси" 2 : 1 ФК "Гуменів"
  17-11-2018 12:20 "Леосіті Інвест" 2 : 0 "Дністер-плюс"
  17-11-2018 12:55 "Хвиля" 8 : 3 ФК "Калуш-U17"
  17-11-2018 13:30 "Будівельник-2" 1 : 4 "Чайка"

1 тур 1 ліга 17-11-2018 14:30 "Роланд" 3 : 2 ФК "Верхня"
  17-11-2018 15:50 "Будівельник" 2 : 3 ФК "Брошнів"

2 тур 2 ліга 18-11-2018 09:30 "Оболонь-Підгірки" 1 : 2 "Чайка"
  18-11-2018 10:10 ФК "Калуш-U17" 7 : 0 "Будівельник-2"
  18-11-2018 14:00 "Дністер-плюс" 2 : 1 "Хвиля"
  18-11-2018 14:35 ФК "Гуменів" 0 : 2 "Леосіті Інвест"
  18-11-2018 15:10 "Рятувальник ДПРЧ-24" 1 : 2 ФК "Перекоси"
  18-11-2018 16:15 "Підгора" 2 : 12 "Штурм"
  18-11-2018 16:50 "Євробуд" 0 : 3 "Говерла"

2 тур 1 ліга 18-11-2018 18:10 ФК "Верхня" 0 : 2 ФК "Підгірки"
  18-11-2018 18:50 "Сокіл" 3 : 3 "Роланд"

3 тур 2 ліга 24-11-2018 11:30 "Говерла" 2 : 2 "Оболонь-Підгірки"
  24-11-2018 12:05 "Штурм" 3 : 1 "Євробуд"
  24-11-2018 12:40 ФК "Перекоси" 2 : 4 "Підгора"
  24-11-2018 13:15 "Леосіті Інвест" 2 : 0 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  24-11-2018 13:40 "Хвиля" 2 : 1 ФК "Гуменів"
  24-11-2018 14:25 "Будівельник-2" 2 : 3 "Дністер-плюс"
  24-11-2018 15:00 "Чайка" 4 : 0 ФК "Калуш-U17"

3 тур 1 ліга 24-11-2018 15:30 ФК "Підгірки" 3 : 2 "Сокіл"
  24-11-2018 16:10 "Будівельник" 1 : 2 ФК "Верхня"

4 тур 2 ліга 25-11-2018 12:00 "Оболонь-Підгірки" 4 : 1 ФК "Калуш-U17"
  25-11-2018 12:35 "Дністер-плюс" 1 : 2 "Чайка"
  25-11-2018 13:10 ФК "Гуменів" 6 : 0 "Будівельник-2"
  25-11-2018 13:45 "Рятувальник ДПРЧ-24" 2 : 0 "Хвиля"
  25-11-2018 14:20 "Підгора" 1 : 2 "Леосіті Інвест"
  25-11-2018 14:55 "Євробуд" 5 : 2 ФК "Перекоси"

4 тур 1 ліга 25-11-2018 15:30 ФК "Верхня" 3 : 4 ФК "Брошнів"

4 тур 2 ліга 25-11-2018 15:30 "Говерла" 3 : 6 "Штурм"

4 тур 1 ліга 25-11-2018 16:10 "Сокіл" 4 : 3 "Будівельник"
  25-11-2018 16:50 "Роланд" 4 : 1 ФК "Підгірки"

5 тур 2 ліга 01-12-2018 13:50 "Штурм" 5 : 2 "Оболонь-Підгірки"
  01-12-2018 14:25 ФК "Перекоси" 3 : 2 "Говерла"
  01-12-2018 15:00 "Леосіті Інвест" 6 : 1 "Євробуд"
  01-12-2018 15:35 "Хвиля" 6 : 1 "Підгора"
  01-12-2018 16:10 "Будівельник-2" 2 : 2 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  01-12-2018 16:45 "Чайка" 4 : 2 ФК "Гуменів"
  01-12-2018 17:20 ФК "Калуш-U17" 5 : 3 "Дністер-плюс"

5 тур 1 ліга 01-12-2018 18:10 "Будівельник" 1 : 2 "Роланд"
  01-12-2018 18:50 ФК "Брошнів" 4 : 2 "Сокіл"

6 тур 2 ліга 02-12-2018 13:50 "Оболонь-Підгірки" 1 : 1 "Дністер-плюс"
  02-12-2018 14:25 ФК "Гуменів" 1 : 2 ФК "Калуш-U17"
  02-12-2018 15:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 0 "Чайка"
  02-12-2018 15:35 "Підгора" 3 : 4 "Будівельник-2"
  02-12-2018 16:10 "Євробуд" 0 : 0 "Хвиля"
  02-12-2018 16:45 "Говерла" 4 : 0 "Леосіті Інвест"
  02-12-2018 17:20 "Штурм" 3 : 2 ФК "Перекоси"

6 тур 1 ліга 02-12-2018 18:10 "Роланд" 6 : 1 ФК "Брошнів"
  02-12-2018 18:50 ФК "Підгірки" 2 : 3 "Будівельник"

7 тур 2 ліга 08-12-2018 13:50 ФК "Перекоси" 6 : 4 "Оболонь-Підгірки"
  08-12-2018 14:25 "Леосіті Інвест" 3 : 1 "Штурм"
  08-12-2018 15:00 "Хвиля" 2 : 6 "Говерла"
  08-12-2018 15:35 "Будівельник-2" 0 : 2 "Євробуд"
  08-12-2018 16:10 "Чайка" 5 : 3 "Підгора"
  08-12-2018 16:45 ФК "Калуш-U17" 1 : 11 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  08-12-2018 17:20 "Дністер-плюс" 2 : 1 ФК "Гуменів"

7 тур 1 ліга 08-12-2018 18:10 ФК "Брошнів" 0 : 1 ФК "Підгірки"
  08-12-2018 18:50 ФК "Верхня" 2 : 6 "Сокіл"

8 тур 1 ліга 09-12-2018 00:00 "Сокіл" 2 : 3 ФК "Підгірки"

8 тур 2 ліга 09-12-2018 13:45 "Оболонь-Підгірки" 0 : 2 ФК "Гуменів"
  09-12-2018 14:20 "Рятувальник ДПРЧ-24" 3 : 2 "Дністер-плюс"
  09-12-2018 14:55 "Підгора" 4 : 1 ФК "Калуш-U17"
  09-12-2018 15:30 "Євробуд" 2 : 3 "Чайка"
  09-12-2018 16:05 "Говерла" 4 : 1 "Будівельник-2"
  09-12-2018 16:40 "Штурм" 5 : 3 "Хвиля"
  09-12-2018 17:15 ФК "Перекоси" 1 : 2 "Леосіті Інвест"

8 тур 1 ліга 09-12-2018 17:50 ФК "Верхня" 2 : 4 "Роланд"
  09-12-2018 19:00 ФК "Брошнів" 2 : 3 "Будівельник"

9 тур 1 ліга 15-12-2018 00:00 ФК "Брошнів" 4 : 2 ФК "Верхня"
  15-12-2018 00:00 "Будівельник" 1 : 1 "Сокіл"
  15-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 1 : 3 "Роланд"

9 тур 2 ліга 15-12-2018 16:20 "Будівельник-2" 3 : 4 "Штурм"
  15-12-2018 16:55 ФК "Калуш-U17" 4 : 1 "Євробуд"

10 тур 1 ліга 16-12-2018 00:00 "Сокіл" 1 : 2 ФК "Брошнів"
  16-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 3 : 2 ФК "Верхня"
  16-12-2018 00:00 "Роланд" 5 : 1 "Будівельник"

9 тур 2 ліга 16-12-2018 14:25 "Леосіті Інвест" 1 : 0 "Оболонь-Підгірки"
  16-12-2018 15:00 "Хвиля" 2 : 2 ФК "Перекоси"
  16-12-2018 15:35 "Дністер-плюс" 3 : 2 "Підгора"
  16-12-2018 16:10 ФК "Гуменів" 1 : 6 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  22-12-2018 00:00 "Чайка" 0 : 2 "Говерла"

11 тур 1 ліга 23-12-2018 00:00 ФК "Брошнів" 4 : 3 "Роланд"
  23-12-2018 00:00 "Будівельник" 1 : 0 ФК "Підгірки"
  23-12-2018 00:00 "Сокіл" 5 : 2 ФК "Верхня"

10 тур 2 ліга 23-12-2018 00:00 "Говерла" 3 : 0 ФК "Калуш-U17"
  23-12-2018 00:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 5 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  23-12-2018 00:00 "Штурм" 2 : 1 "Чайка"
  23-12-2018 00:00 "Підгора" 2 : 6 ФК "Гуменів"
  23-12-2018 00:00 "Євробуд" 2 : 1 "Дністер-плюс"
  23-12-2018 16:20 ФК "Перекоси" 4 : 6 "Будівельник-2"
  24-12-2018 00:00 "Леосіті Інвест" 2 : 0 "Хвиля"

12 тур 1 ліга 29-12-2018 00:00 ФК "Верхня" 1 : 2 "Будівельник"
  29-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 6 : 4 ФК "Брошнів"
  29-12-2018 00:00 "Роланд" 3 : 4 "Сокіл"

11 тур 2 ліга 29-12-2018 11:30 "Хвиля" 4 : 3 "Оболонь-Підгірки"
  29-12-2018 12:05 "Будівельник-2" 2 : 4 "Леосіті Інвест"
  29-12-2018 12:40 "Чайка" 4 : 2 ФК "Перекоси"
  29-12-2018 13:15 ФК "Калуш-U17" 0 : 8 "Штурм"
  29-12-2018 13:50 "Дністер-плюс" 4 : 5 "Говерла"
  29-12-2018 14:25 ФК "Гуменів" 1 : 5 "Євробуд"
  29-12-2018 15:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 6 : 2 "Підгора"

13 тур 1 ліга 30-12-2018 00:00 "Будівельник" 5 : 0 ФК "Брошнів"
  30-12-2018 00:00 "Роланд" 1 : 4 ФК "Верхня"
  30-12-2018 00:00 ФК "Підгірки" 3 : 2 "Сокіл"

12 тур 2 ліга 30-12-2018 00:00 "Оболонь-Підгірки" 0 : 6 "Підгора"
  30-12-2018 00:00 "Леосіті Інвест" 5 : 3 "Чайка"
  30-12-2018 00:00 "Євробуд" 1 : 1 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  30-12-2018 00:00 "Хвиля" 7 : 1 "Будівельник-2"
  30-12-2018 00:00 "Говерла" 4 : 3 ФК "Гуменів"
  30-12-2018 00:00 "Штурм" 0 : 0 "Дністер-плюс"
  30-12-2018 14:50 ФК "Перекоси" 5 : 2 ФК "Калуш-U17"

14 тур 1 ліга 05-01-2019 00:00 ФК "Верхня" 2 : 4 ФК "Брошнів"
  05-01-2019 00:00 "Роланд" 3 : 2 ФК "Підгірки"
  05-01-2019 00:00 "Сокіл" 2 : 3 "Будівельник"

13 тур 2 ліга 05-01-2019 12:00 "Будівельник-2" 1 : 0 "Оболонь-Підгірки"
  05-01-2019 12:35 "Чайка" 3 : 4 "Хвиля"
  05-01-2019 13:10 ФК "Калуш-U17" 0 : 8 "Леосіті Інвест"
  05-01-2019 13:45 "Дністер-плюс" 4 : 3 ФК "Перекоси"
  05-01-2019 14:20 ФК "Гуменів" 0 : 3 "Штурм"
  05-01-2019 14:55 "Рятувальник ДПРЧ-24" 2 : 1 "Говерла"
  05-01-2019 15:30 "Підгора" 3 : 8 "Євробуд"

14 тур 2 ліга 12-01-2019 12:00 "Оболонь-Підгірки" 2 : 9 "Євробуд"
  12-01-2019 12:35 "Підгора" 1 : 8 "Говерла"
  12-01-2019 13:10 "Рятувальник ДПРЧ-24" 3 : 1 "Штурм"
  12-01-2019 13:45 ФК "Гуменів" 5 : 3 ФК "Перекоси"
  12-01-2019 14:20 "Дністер-плюс" 0 : 4 "Леосіті Інвест"
  12-01-2019 14:55 ФК "Калуш-U17" 1 : 7 "Хвиля"
  12-01-2019 15:30 "Чайка" 8 : 3 "Будівельник-2"

15 тур 1 ліга 12-01-2019 16:20 ФК "Підгірки" 1 : 3 ФК "Верхня"
  12-01-2019 17:00 "Будівельник" 0 : 2 "Роланд"
  12-01-2019 17:40 ФК "Брошнів" 4 : 2 "Сокіл"

15 тур 2 ліга 20-01-2019 15:10 "Чайка" 2 : 1 "Оболонь-Підгірки"
  20-01-2019 15:45 "Будівельник-2" 3 : 2 ФК "Калуш-U17"
  20-01-2019 16:20 "Хвиля" 3 : 3 "Дністер-плюс"
  20-01-2019 16:55 "Леосіті Інвест" 1 : 0 ФК "Гуменів"
  20-01-2019 17:30 ФК "Перекоси" 1 : 10 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  20-01-2019 18:05 "Штурм" 5 : 2 "Підгора"
  20-01-2019 18:40 "Говерла" 4 : 2 "Євробуд"

16 тур 2 ліга 26-01-2019 12:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 6 "Говерла"
  26-01-2019 12:35 "Євробуд" 1 : 4 "Штурм"
  26-01-2019 13:10 "Підгора" 11 : 3 ФК "Перекоси"
  26-01-2019 13:45 "Рятувальник ДПРЧ-24" 2 : 1 "Леосіті Інвест"
  26-01-2019 14:20 ФК "Гуменів" 1 : 2 "Хвиля"
  26-01-2019 14:55 "Дністер-плюс" 4 : 1 "Будівельник-2"
  26-01-2019 15:30 ФК "Калуш-U17" 3 : 3 "Чайка"

16 тур 1 ліга 26-01-2019 16:20 ФК "Верхня" 2 : 6 "Сокіл"
  26-01-2019 17:00 "Роланд" 3 : 1 ФК "Брошнів"
  26-01-2019 17:40 ФК "Підгірки" 3 : 1 "Будівельник"

17 тур 2 ліга 27-01-2019 12:30 ФК "Калуш-U17" 2 : 6 "Оболонь-Підгірки"
  27-01-2019 13:05 "Чайка" 1 : 1 "Дністер-плюс"
  27-01-2019 13:40 "Будівельник-2" 1 : 0 ФК "Гуменів"
  27-01-2019 14:15 "Хвиля" 1 : 2 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  27-01-2019 14:50 "Леосіті Інвест" 5 : 6 "Підгора"
  27-01-2019 15:25 ФК "Перекоси" 3 : 6 "Євробуд"
  27-01-2019 16:00 "Штурм" 3 : 2 "Говерла"

17 тур 1 ліга 27-01-2019 16:40 "Будівельник" 4 : 0 ФК "Верхня"
  27-01-2019 17:20 ФК "Брошнів" 1 : 0 ФК "Підгірки"
  27-01-2019 18:00 "Сокіл" 2 : 1 "Роланд"

18 тур 2 ліга 02-02-2019 00:00 "Підгора" 4 : 4 "Хвиля"
  02-02-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 2 "Будівельник-2"
  02-02-2019 00:00 "Говерла" 3 : 0 ФК "Перекоси"
  02-02-2019 00:00 ФК "Гуменів" 3 : 0 "Чайка"
  02-02-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 2 : 1 "Штурм"
  02-02-2019 00:00 "Євробуд" 4 : 1 "Леосіті Інвест"
  02-02-2019 00:00 "Дністер-плюс" 4 : 2 ФК "Калуш-U17"

18 тур 1 ліга 02-02-2019 00:00 "Сокіл" 4 : 1 ФК "Підгірки"
  02-02-2019 00:00 ФК "Брошнів" 3 : 2 "Будівельник"
  02-02-2019 00:00 ФК "Верхня" 0 : 3 "Роланд"

19 тур 2 ліга 09-02-2019 12:00 "Дністер-плюс" 2 : 8 "Оболонь-Підгірки"
  09-02-2019 12:35 ФК "Калуш-U17" 1 : 5 ФК "Гуменів"
  09-02-2019 13:10 "Чайка" 1 : 4 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  09-02-2019 13:45 "Будівельник-2" 3 : 3 "Підгора"
  09-02-2019 14:20 "Хвиля" 3 : 6 "Євробуд"
  09-02-2019 14:55 "Леосіті Інвест" 0 : 6 "Говерла"
  09-02-2019 15:30 ФК "Перекоси" 1 : 2 "Штурм"

19 тур 1 ліга 09-02-2019 16:20 ФК "Брошнів" 2 : 2 ФК "Верхня"
  09-02-2019 17:00 "Будівельник" 0 : 3 "Сокіл"
  09-02-2019 17:40 ФК "Підгірки" 0 : 2 "Роланд"

20 тур 2 ліга 10-02-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 3 : 2 ФК "Перекоси"
  10-02-2019 00:00 "Підгора" 6 : 1 "Чайка"
  10-02-2019 00:00 "Штурм" 2 : 1 "Леосіті Інвест"
  10-02-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 0 ФК "Калуш-U17"
  10-02-2019 00:00 ФК "Гуменів" 3 : 0 "Дністер-плюс"
  10-02-2019 00:00 "Говерла" 3 : 0 "Хвиля"
  10-02-2019 00:00 "Євробуд" 2 : 3 "Будівельник-2"

20 тур 1 ліга 10-02-2019 16:40 ФК "Верхня" 2 : 4 ФК "Підгірки"
  10-02-2019 17:20 "Роланд" 1 : 1 "Будівельник"
  10-02-2019 18:00 "Сокіл" 2 : 2 ФК "Брошнів"

21 тур 2 ліга 16-02-2019 12:30 ФК "Гуменів" 0 : 2 "Оболонь-Підгірки"
  16-02-2019 13:05 "Дністер-плюс" 1 : 5 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  16-02-2019 13:40 ФК "Калуш-U17" 5 : 4 "Підгора"
  16-02-2019 14:15 "Чайка" 3 : 6 "Євробуд"
  16-02-2019 14:50 "Будівельник-2" 0 : 5 "Говерла"
  16-02-2019 15:25 "Хвиля" 1 : 7 "Штурм"
  16-02-2019 16:00 "Леосіті Інвест" 2 : 1 ФК "Перекоси"

21 тур 1 ліга 16-02-2019 16:40 "Сокіл" 6 : 1 ФК "Верхня"
  16-02-2019 17:20 ФК "Брошнів" 2 : 5 "Роланд"
  16-02-2019 18:00 "Будівельник" 4 : 2 ФК "Підгірки"

22 тур 2 ліга 17-02-2019 12:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 1 "Леосіті Інвест"
  17-02-2019 12:35 ФК "Перекоси" 1 : 1 "Хвиля"
  17-02-2019 13:10 "Штурм" 2 : 1 "Будівельник-2"
  17-02-2019 13:45 "Говерла" 5 : 0 "Чайка"
  17-02-2019 14:20 "Євробуд" 5 : 2 ФК "Калуш-U17"
  17-02-2019 14:55 "Підгора" 1 : 0 "Дністер-плюс"
  17-02-2019 15:30 "Рятувальник ДПРЧ-24" 5 : 2 ФК "Гуменів"

22 тур 1 ліга 17-02-2019 16:20 ФК "Верхня" 2 : 4 "Будівельник"
  17-02-2019 17:00 ФК "Підгірки" 4 : 2 ФК "Брошнів"
  17-02-2019 17:40 "Роланд" 1 : 4 "Сокіл"

23 тур 2 ліга 02-03-2019 00:00 ФК "Гуменів" 4 : 11 "Підгора"
  02-03-2019 00:00 "Будівельник-2" 4 : 1 ФК "Перекоси"
  02-03-2019 00:00 "Дністер-плюс" 2 : 3 "Євробуд"
  02-03-2019 00:00 "Хвиля" 2 : 3 "Леосіті Інвест"
  02-03-2019 00:00 ФК "Калуш-U17" 2 : 5 "Говерла"
  02-03-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 4 : 0 "Оболонь-Підгірки"
  02-03-2019 00:00 "Чайка" 5 : 2 "Штурм"

24 тур 2 ліга 03-03-2019 00:00 "Леосіті Інвест" 4 : 2 "Будівельник-2"
  03-03-2019 00:00 "Підгора" 1 : 4 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  03-03-2019 00:00 "Штурм" 6 : 1 ФК "Калуш-U17"
  03-03-2019 00:00 ФК "Перекоси" 5 : 2 "Чайка"
  03-03-2019 00:00 "Говерла" 6 : 1 "Дністер-плюс"
  03-03-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 3 : 3 "Хвиля"
  03-03-2019 00:00 "Євробуд" 1 : 3 ФК "Гуменів"

25 тур 2 ліга 09-03-2019 00:00 "Дністер-плюс" 1 : 7 "Штурм"
  09-03-2019 00:00 ФК "Калуш-U17" 2 : 5 ФК "Перекоси"
  09-03-2019 00:00 "Підгора" 2 : 3 "Оболонь-Підгірки"
  09-03-2019 00:00 "Чайка" 1 : 3 "Леосіті Інвест"
  09-03-2019 00:00 "Рятувальник ДПРЧ-24" 5 : 0 "Євробуд"
  09-03-2019 00:00 ФК "Гуменів" 0 : 2 "Говерла"
  09-03-2019 00:00 "Будівельник-2" 1 : 5 "Хвиля"

26 тур 2 ліга 10-03-2019 00:00 "Оболонь-Підгірки" 1 : 1 "Будівельник-2"
  10-03-2019 00:00 "Штурм" 1 : 1 ФК "Гуменів"
  10-03-2019 00:00 "Хвиля" 1 : 3 "Чайка"
  10-03-2019 00:00 "Говерла" 3 : 3 "Рятувальник ДПРЧ-24"
  10-03-2019 00:00 "Леосіті Інвест" 2 : 3 ФК "Калуш-U17"
  10-03-2019 00:00 "Євробуд" 6 : 10 "Підгора"
  10-03-2019 00:00 ФК "Перекоси" 3 : 0 "Дністер-плюс"

Наступний матч

Попередній матч

Турнірна таблиця

1 ліга

Команда
I O
1 Збора 11 27
2 Студінка 11 27
3 Сокіл 11 25
4 Юність 10 22
5 Штурм 11 17
6 Перекоси 11 16
7 Гуменів 11 13
8 Рух 11 12
9 ФСК Тризуб 11 10
10 Копанки 11 8
11 Бабин Зарічний 10 7
12 Підгірки 11 2

Чат

СТОЛОТО - 17/11/2019 - 00:36

Всероссийская лотерея проводит юбилейный тираж с призовым фондом более 2 миллиардов рублей. В связи с этим некоторая часть фонда пойдет на раздачу бесплатных билетов для популяризации розы

Michaelmooke - 16/11/2019 - 09:11

Hi! fcperekosy.if.ua Have you ever heard that you can send a message through the feedback form? These forms are located on many sites. We sent you our message in the same way, and the fact that you received and read it shows the effectiveness of this method of sending messages. Since people in any case will read the offer received through

СТОЛОТО - 15/11/2019 - 23:17

Всероссийская лотерея проводит юбилейный тираж с призовым фондом более 2 миллиардов рублей. В связи с этим некоторая часть фонда пойдет на раздачу бесплатных билетов для популяризации розы

фанат Верхні - 25/06/2019 - 13:31

У Семеніва-14 голів, у Кульчака-11 голів.

Фанат Верхні - 18/06/2019 - 10:50

Кращі бомбардири у Верхні станом на 17.06.2019: Семенів Володимир-14 Притуляк Андрій-11 Кульчак Володимир-11.

taras_pr - 21/05/2019 - 19:17

Дякую, фанат, виправив

фанат - 21/05/2019 - 09:13

Попередній матч був у неділю проти тужилова, а не підгірок

admin - 03/04/2019 - 00:41

Оновлення на нашому сайті проведу у четвер.

admin - 03/04/2019 - 00:41

7 квітня стартує чемпіонат району. Перекоси на виїзді грають зі Зборою. Календар змагань буде уведено в четвер.

77223 - 19/06/2018 - 20:01

Юнаки ріпянка програгоала 7-2 а не виграла

Фанат - 14/05/2018 - 23:27

То може тут поспілкуємося ;)

Фанат - 14/05/2018 - 23:27

Адмін повідомив, що відбувається заміна обладнання для сервера, яке відбудеться протягом 1-2 днів. ТО може тут

ФК - 08/05/2018 - 19:21

Завтра грамо о 17.30 суддя: Наконечний Микола

ФК - 06/05/2018 - 15:10

Наприкінці домашнього матчу зі "Зборою" втратили перемогу - 3:3.

ФК - 06/05/2018 - 14:35

"Штурм" переміг "Сокіл" з рахунком 1:0.

ФК - 04/05/2018 - 15:58

Ми в неділю граємо о 13.00

ФК - 30/04/2018 - 22:00

Вітаємо на сайті ФК Перекоси!

:):(:DxD:p:P;):S:@:Olol

ФК "Перекоси" у Facebook

Друзі сайту

Бесплатные psd исходники для photoshop для дизайнеров
Мобильные телефоны, смартфоны, планшеты
Зеркальные фотоаппараты Canon